WhatsApp Touch ID ve Face ID kullanımı

WhatsApp uygulamasında Face ID ve Touch ID desteği görüntülendi. Artık bazı iPhone telefonlarda parmak izi ve göz okuma güvenliği WhatsApp' ta kullanılacak.

WhatsApp Touch ID ve Face ID kullanımı
müşteri hizmetleri

iPhone, Face ID ve Touch ID kullanıcılarına müjdeli bir haber var. WhatsApp' a Touch ID ve Face ID desteği gelmek üzere.

Yayınlanan bir görsele göre WhatsApp' ın bazı iPhone telefonlara özel bir çalışma yaptığı ortaya çıktı. Touch ID desteği ve Face ID desteği olan modeller artık bu güvenlik seçeneklerini WhatsApp uygulamasında kullanılabilecekler.

WhatsApp' ta Touch ID ve Face ID kullanma

Bir önceki hazırladığımız yazımızda WhatsApp uygulamasına gece modu' nun geleceğinden bahsetmiştik. Şimdi de iOS' a özel bir güncelleme hazırlanıyor. Bazı iPhone kullanıcılarının WhatsApp' ta F.ID ve T.ID özelliklerini kullanmak istediklerini WhatsApp' a iletmesiyle şirket bu yönde çalışmalara başlamış ve yeni sızdırılan görüntüye göre bu yenilik artık onaylandığı anlamına geliyor.

WhatsApp Touch ID ve Face ID kullanımı

Testleri devam eden güvenlik özelliğinin henüz çıkış tarihi belli değil. Ama WhatsApp' ın önemli bir adım attığı aşikar.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri