WhatsApp nasıl indirilir WhatsApp nasıl yüklenir

WhatsApp son sürüm APK indir. Android ve iPhone cep telefona WhatsApp uygulaması ücretsiz indir yükle. WhatsApp kurulumu WhatsApp nasıl indirilir yüklenir?

WhatsApp nasıl indirilir WhatsApp nasıl yüklenir
banner192
Yakın zamanda yaptığımız haberde, WhatsApp' ın artık ücretsiz olacağını açıklamıştık. Hayatımızda Facebook' dan sonra en çok kullanılan uygulamalardan biri olan WhatsApp uygulamasının son sürümü yayınlandı. WhatsApp nasıl yüklenir ve ücretsiz nasıl indirilir yazımızda. WhatsApp ile ilgili her hangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattından yardım alabilirsiniz. Hemen hemen tüm WhatsApp sorunlarına destek vermektedir.

WhatsApp bir zamanlar sadece mesajlama uygulamasıydı şimdilerde fotoğraf, video, sesli mesaj ve sesli arama özellikleri aktif kullanılmaktadır. WhatsApp tarafından kısa zaman önce hizmete alınan WhatsApp sesli konuşma özelliğinden sonra, şimdide WhatsApp görüntülü arama özelliği yakın zamanda çıkması bekleniyor. Eğer bu yeni hizmet başlarsa, artık bir çok uygulama eskisi kadar kullanılmayabilir.

WhatsApp nasıl indirilir yüklenir WhatsApp indir son sürüm

whatsapp indir,whatsapp son sürüm indir 2016

WhatsApp cep telefona nasıl indirilir? WhatsApp cep telefona nasıl yüklenir?

facebook müşteri hizmetleri

Cep telefonunuzdan WhatsApp yeni sürümü bu .whatsapp.com adresten indirebilirsiniz.

Telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı çalıştırıp, cep telefonu numaranızı yazıp, WhatsApp doğrulama kodunun mesajla gelmesini bekliyorsunuz. Gelen kodu ilgili alana yazdıktan sonra ileri seçenekleri ile devam ediyorsunuz. Her hangi bir sorunda ve tüm WhatsApp sorunlarında teknoloji hattını arayabilirsiniz.

whatsapp kurulumu whatsapp nasıl indirilir yüklenir whatsapp android telefona nasıl yüklenir whatsapp iphone telefona nasıl yüklenir whatsapp iphone telefona nasıl yüklenir
WhatsApp nasıl indirilir

iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 8, iPhone X, Galaxy S3, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8, Galaxy J4 J5 J6 J7 J8, Note, HTC, LG ve Sony Xperia modelleri için geçerli.

YORUM EKLE
DMCA.com Protection Status