Whatsapp profil fotoğrafı nasıl gizlenir ?

Whatsapp profilin fotoğrafını kimler görebilir nasıl öğrenebilirim? Kısa hazırladığımız içeriğimizde bunu siz belirleyebilirsiniz ve isterseniz profil fotoğrafını gizleyebilirsiniz.

Andronova

Whatsapp bilindiği gibi en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp’ta profil fotoğrafınızı kimlerin görmesini istiyorsanız, bunu ayarlayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden profil fotoğrafınızı hangi kişilerin görmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz.

iPhone üzerinden Whatsapp profil fotoğrafınızı kimlerin görmesini istiyorsanız aşağıdaki resimli anlatımımızı takip ederek ayarlayabilirsiniz. 

Whatsapp profil fotoğrafı ayarlarınızı yapılandırmak için öncelikle uygulamaya giriş yapıyoruz. Daha sonra ayarlar sekmesine giriş yaparak Hesap seçeneğine dokunuyoruz. 

Whatsapp profil fotoğrafı nasıl gizlenir ?

Gizlilik‘e dokunuyoruz. 

İphone 5s whatsapp profil fotoğrafı ayarları

Profil Fotoğrafı‘na dokunuyoruz. 

Whatsapp iphone profil fotoğrafı

Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi profil fotoğrafınızı kimlerin görmesini istiyorsanız ayarlayabilirsiniz .Herkes, kişilerim ve hiç kimse seçenekleri üzerinden profil fotoğrafınızı gizleyebilirsiniz. 

Whatsapp profil fotoğrafı ayarları

Eğer profil resmi gizlenmiyor ise;

  • İnternet erişimini değiştirerek deneyin.
  • Gizlilikle alakalı seçeneklerin hepsini değiştirerek deneyiniz.
  • Başka kişilerle test ediniz.
  • Kaldırın ve tekrardan kurunuz.
  • Uygulamanın önceki bir kaç sürümünü kurarak deneyelim.


Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 18:29

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın