WhatsApp Sesli Arama özelliği iPhone’da Çalıştırıldı! [Video]

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Birkaç gün önce siz değerli okurlarımı için paylaştığımız bir haberimizde, WhatsApp sesli arama özelliği için davetiye göndermiştik. Şimdilik sadece davetiye usulü aktif edilebilen ve sesli arma özelliği aktif olan biri tarafından aranmanın gerekli olduğu WhatsApp sesli arama özelliği için davetiye gönderimi halen devam ediyor. Eğer Andorid telefonunuzda WhatsApp sesli arama özelliği için davetiye istiyorsanız BURADAKİ yazımıza uğramanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

İlk olarak Android kullanıcıları için aktif olan WhatsApp sesli arama özelliği, şimdi iPhone’lardaki, Apple‘ın iOS işletim sistemi için olan versiyonunda da kullanılabilir durumda.

WhatsApp-sesli-arama-ios

Sesli arama özelliği iPhone’da WhatsApp 2.11.17.444 versiyonunda aktif edilebiliyor ancak markette şuanda 2.11.16 versiyonu mevcut. WhatsApp sesli arama özelliğini iPhone’da aktif eden biri tarafından hazırlanmış videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Yuu85Wbqojg” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak