WhatsApp Son Güncellemeyle Tamamen Materyal Tasarıma Büründü!

blank

Kısa mesaj (SMS)’i tarihin tozlu sayfalarına gömen popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, aldığı son güncelleme sonrası artık tamamen Materyal Tasarıma büründü. WhatsApp Son Güncelleme

Bundan kısa süre önce 2.12.38 sürümünde Materyal Tasarıma güncellenmesine rağmen, o sürümün tüm kullanıcıların indirmesi için uygulama marketlerine yüklenmemesi sebebiyle apk dosyasını yüklemeyenler Materyal Tasarımlı WhatsApp’a kavuşamamışlardı.

Ancak son güncellemeyle birlikte WhatsApp 2.12.87 sürümüne ulaşan popüler uygulama, artık herkesin indirilmesine sunuldu ve böylece WhatsApp, Android 5.0 Lollipop‘la hayatımıza giren materyal tasarıma bürünmüş oldu.

WhatsApp Son Güncelleme

whatsapp-materyal-tasarim-1

Popüler uygulamanın son versiyonunu doğrudan telefonunuza indirmek için WhatsApp indir bağlantısına veya WhatsApp‘ın kendi sitesinden apk dosyasını indirmek için Whatsapp resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

whatsapp-materyal-tasarim-2

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!