WhatsApp' ta yeni güncelleme bug fixes nedir?

WhatsApp' ta yeni güncelleme bug fixes nedir? Eskiden sık gelen ve son zamanlarda arada bir göreceğiniz bu uyarı aslında bir hata mesajıdır.

Andronova

Yayınlanan güncelleme görüntülü arama hataları için olabilir! Bug fixes nedir? Bug fixes, Bilgisayar ve mobil işletim sistmelerinde görülen hataların çözümü için yapılan hata düzeltme güncellemesine verilen isim. WhatsApp uygulamasında yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncellemede açıklamasında sadece bug fixes yazılı. Yani her hangi bir açıklama yapılmamış.

Bug fixes’ in Türkçe anlamı hata düzeltme. Yani WhatsApp’ ta bulunan hataların düzeltilmesi için yeni bir güncelleme yayınlandı. Tabi bu hatalar nedir? detayı yer almamakta.

WhatsApp' ta yeni güncelleme bug fixes nedir?

WhatsApp, bug fixes ile ilgili her hangi bir açıklama yapmadı. Ama tahmini görüntülü arama sorunları ile ilgili bir güncelleme yaptı. 


Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 09:04

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.