Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme programı

Telefonda silinen WhatsApp mesajları geri getirmek için ne yapılmalı? Yedek varsa geri yükleyerek çözüme ulaşılabilir. Birde silinen mesajları geri alma programı ile denenebilir.

Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme programı
müşteri hizmetleri

Silinen WhatsApp mesajları geri alma programı dışında ilk önce WhatsApp uygulamasını telefondan kaldırınız. Sonra uygulama resmi mağazasından WhatsApp' ı indirip kuruluma başlayınız. Kurulumda size eğer daha önce WhatsApp yedeği alınmışsa geri yüklemek için öneri seçeneği gelecek. Şu şekilde sohbet kopyası geri yüklensin mi şeklinde. Onay verdikten sonra en son alınan WhatsApp yedeği geri yüklenecek.

Uyarı! Eğer yedekeleme açık değilse veya yedek almak için yeterli depolama alanı yoksa mesajları yedeği bulunmayacak. Mevcut verilerde silinecek. Yani paylaşımlar ve mesajlar...

WhatsApp silinen mesajları nasıl geri alabilirim? WhatsApp mesajları kurtarmak için ilk yöntem yedeği geri yüklemek. Çözüm arz etmiyorsa sonrasında  kurtarma programları ile denemek. WhatsApp' ta mesajları ve yapılan tüm paylaşımları geri alabilirsiniz. WhatsApp' da silinen mesajları geri almanız mümkündür. Bir ihtimal evet mümkündür.

WhatsApp silinen mesajları geri getirme

WhatsApp uygulamasını silip tekrar yükleyin. Yükleme tamamlandığında mesaj geçmişinizi geri yüklemek için ekrana uyarı gelecektir. "Geri yükle" seçeneğine dokunarak, silinmiş yada kayıp sohbetler, mesajlar, videolar, fotoğraflar ve diğer paylaşımlar geri gelecektir.

WhatsApp silinen mesajları geri getirmek mümkün mü?

  • WhatsApp> Uygulama Menüsü (Ekranda aşağıya doğru kaydırarak) Ayarlar> Medya Ayarları> Sohbetleri yedekle.
  • Bazı uygulama veya programlar (Tenorshare) ile özellikle ücretli programlar WhatsApp dahil cep telefonda yer alan fotoğraflar, videolar, kısa mesajlar, takvim, notlar, rehber (kişiler) ve dosyaları kurtarabiliyor. Ama %100 sonuç veren var mı! net bir bilgiye sahip değilim.
  • WhatsApp kurtarma programı için EaseUS data recovery ve çok sayıda veri kurtarma programı denenebilir. Kurtarma işlemi telefonda kayıtlı ise geri getirilir ve verinin üstüne veri yüklenmediyse geri alınabilir.
  • WhatsApp uygulamasında cep telefonlarının genelinde yedekleme seçeneği, WhatsApp / Ayarlar / Sohbet ve Sohbet Ayarları / Konuşmaları Yedekle seçeneğini kullanarak yedeklemeyi geri alabilirsiniz.

Aşağıda resimli olarak iPhone telefondan WhatsApp yedek alma, manuel yedekleme ve otomatik yedekleme gibi seçeneklere yer verdik. Her hangi bir sorunda destek hattından yardım alabilirsiniz.

WhatsApp silinen mesajları kurtarma

WhatsApp silinenleri geri getirme

WhatsApp silinen mesajları geri getirme

WhatsApp veri kurtarma

yedekle kurtarma

WhatsApp silinen mesajları geri alma

WhatsApp' da yedekleme dosyaları 7 gün süresince saklanmaktadır. Yedekleme uzantısı /device/misc/whatsapp/backup. Paylaşımlar veya WhatsApp silindikten sonra, önerilerimizin dışında farklı bir şeyler yapmamanız önerilir.

BlackBerry cep telefonda WhatsApp hesabını manuel yedekleme veya otomatik yedek almak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. WhatsApp sohbetleri her sabah saat 04:00' da otomatik olarak yedekleme yapılmaktadır. Eğer telefonun hafızasında yeteri kadar yer varsa WhatsApp verileri dahili hafızaya kayıt edilir

Uygulamayı kaldırıp yüklediniz ama yedek yok diyenler için aşağıdaki veri kurtarma programları denenmesi gerekiyor. Genelde ücretli olanlar verileri geri getirebiliyor. İnternetten tam sürümü yani full sürümleri var. Cracklı bu sürümlerde virüs olma ihtimali de olabiliyor. Bizden uyarması. Veri kurtarma programı satın alma sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda ürün geliştiricisi şirketle iletişime geçerek kurtarmak istediğiniz verilerin teyidini alarak satın almayı düşünebilirsiniz. Ücretsiz veri kurtarma programlarını da deneyiniz.

Silinen WhatsApp mesajları geri alma programı

Silinen WhatsApp mesajları kurtarma programları

Silinen WhatsApp mesajları kurtarma programları: FoneLab, Comfy File Recovery, My Flash Recovery, Data Android Recovery ve Disk Drill veri kurtarma programı. Bu programlar genel bizim tarafımızdan da denenmiş uygulamalardır. Bu yazılımlarla Windows 7, Windows 10, Windows 8.1, iPhone / iOS ve Android telefonlardaki verileri geri getirmeye çalışabilirsiniz. 

Silinen WhatsApp mesajlarını geri getirme programı

Veri kurtarma programlarının ortak özellikleri: Silinen Whatsapp mesajları, SMS' leri, telefon rehberi, fotoğrafları / resimleri, videoları, not defteri, e-postaları ve dosyaları geri almayı sağlıyor. Sorularınız için yorum veya Whatsapp iletişim e-posta adresine mail atabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 15:58
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahın  karatas
Şahın karatas - 1 ay Önce

Telefonu fabrika ayarına getirdim satsak mesajlarımı kaybettim nasıl geri getirebilirim

yusuf aydemir
yusuf aydemir - 2 ay Önce

silinen sohbetleri geri istiyorum

Yazı içerisindekiler denenmesi lazım
Yazı içerisindekiler denenmesi lazım @yusuf aydemir - 2 ay Önce

Denemeden bunun cevabını kimse veremez.

Alattin albayrak
Alattin albayrak - 4 ay Önce

Mesajlari geri yukleyemiyorum

Ali Yıldırım
Ali Yıldırım - 9 ay Önce

Ben teknolojiyi yakından takip eden bir adam değilim.7 ay önce silinen whatssap mesajlarını ben geri alabilirsem yolum açılacak gerçekler ortaya çıkacak bunu yapabilecek bir babayiğit yok mu

gizem
gizem - 10 ay Önce

yazılan programların hepsi ücretli mi?

Fuat işlek
Fuat işlek - 13 ay Önce

Whatsapp ı silip tekrar indirdiğimde daha evvel yüklediğim fotoğraf ve videoları göremiyorum yardımcı olurmusunuz

Diğdem
Diğdem - 1 yıl Önce

Sim kattım ile whatsap kurulmus kendim dogruladim yedeyi yok mesajlari nasil geri alabilirim sim kart uzerinden heri gelir mi

Hatice
Hatice - 1 yıl Önce

2016 yilinin ramazan ayinda bosandigim esimin watsaptan bana yazdigi msjlara ulasmak istiyorum msj sildim herhangi bi yedeklemede yapmadim. Watsabi sildim tekrar yukledim ama olmadi o msj ulasamadim. O msjlar cok lazim bana dava acicam delil olarak o msjlara ulasmam lazim. Yarimci olursaniz sevinirim. cvp bekliyorum

Erkan kara
Erkan kara - 2 yıl Önce

Boşanma davası açmak için gerekli tüm geçmişi Nasıl ulaşabilirim

Deniz çelik
Deniz çelik - 2 yıl Önce

Watsaptaki geçmişteki bütün sohbetlerimi geri almak istiyorum

Silinene mesajları geri alma
Silinene mesajları geri alma - 2 yıl Önce

Silinen arama kayıtlarına 2 yöntemle ulaşılabilirsiniz. Ama bu yöntemlerle %100 çözüme ulaşamazsınız. İlk yöntem whatsapp' ı silip yeniden yükleme. Yeniden kurulumda eğer yedek alınmışsa geri yüklemek için ekrana öneri gelecektir. İkinci yöntem ise veri kurtarma programları. Ücretsiz ve ücretli programlar bulunmakta. Ama genelde ücretli olanlar iş görmekte. Eğer satın alacaksanız almadan önce üreticisi ile iletişime geçiniz.

Melis
Melis - 2 yıl Önce

Merhaba Bana Watsaptan gelen arama kaydına nasil ulasabilirim.Benim için çok önemli lutfen

Filiz
Filiz - 2 yıl Önce

Merhaba ben özellikle 2016 da ki mesaj larımı geri istiyorum bu benim için çok önemli

kenan atakisiyev
kenan atakisiyev - 2 yıl Önce

eger yeni bir telfon aldiqsa ayni numara uzerinde yine geri gelirmi

Sevnur
Sevnur - 2 yıl Önce

Wahtsapptaki silinen mesajlarimi nasil yuklerim