WhatsApp 2.19.60.26 profil fotoğrafı kaydetme engeli

WhatsApp 2.19.60.26 güncellemesi ile profil fotoğrafı kayıt etme engeli geliyor. Artık WhatsApp arkadaşlarınızın profil fotoğraflarını direk kayıt edemeyeceksiniz.

WhatsApp 2.19.60.26 profil fotoğrafı kaydetme engeli
müşteri hizmetleri

Binlerce kullanıcısı olan Whatsapp uygulaması, güncel formları ile kendini geliştirmeye hız kesmeden devam ediyor. İnternet bağlantısı üzerinden popüler mesajlaşma, anlık fotoğraf ve video paylaşımı aynı zamanda kaliteli görüntülü arama hizmeti sunan uygulama, hem Android hem de İOS kullanıcılarına yeni yeni özellikler sunmaya da devam ediyor. İOS ve Android kullanıcılarına özel yeni güncel sürümlerle kusursuz hizmet vermeyi hedefliyor.

WhatsApp yeni özellik ile kullanıcılardan olumlu ve olumsuz yorum alabilir. Ama biraz iyi gibi duruyor. Yazının tamamını okuduktan sonra, ya siz ne düşünüyorsunuz?

WhatsApp 2.19.60.26 ile profil resmi kayıt engeli 

Gelişmeye ve değişmeye devam eden Whatsapp uygulaması, sürümünü 2.19.60.26'ya yükseltirken yeni özellikleri de beraberinde getirdi. Bununla birlikte daha önce var olan bir özelliği de kaldırdı. Neredeyse bütün Whatsapp kullanıcılarının genellikle kullandığı özellik artık yok. 2.19.69.26 sürümüne kadar Whatsapp kullanıcıları, profiline baktıkları diğer kullanıcıların profil fotoğrafını otomatik olarak cihazına kaydetmekteydi. Kişisel verilerin gizliliğine önem veren uygulama geliştiricileri bu özelliği kaldırdı. Artık diğer kullanıcıların profil fotoğrafı otomatik olarak akıllı cihazlara kayıt edilememektedir.

WhatsApp 2.19.60.26 profil fotoğrafı kaydetme engeli

WhatsApp profil fotoğrafı görüntüleme

Whatsapp uygulaması, profil fotoğrafına kayıt engeli getirdikten sonra, profil fotoğrafı görüntüleme hizmetinde de düzenleme yaptı. Kullanıcılar profil fotoğrafını görmesini istemediği kişileri engellemenin dışında, rehberinden silerek de bu özellikten faydalanabiliyor.

Gizlilik ayarları bölümünde verilen komutlar sayesinde sadece istenilen kişilerin profil fotoğrafını görebilmesi sağlanıyor. Eğer bir kullanıcının Whatsapp profil fotoğrafı görüntülenmiyorsa bunun üç temel nedeni vardır.

1. Kullanıcı tarafından engel alınmıştır.

2. Kullanıcının telefon rehberinde bulunan kayıt silinmiştir.

3. Kullanıcı profil fotoğrafı kullanmıyordur.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 21:35
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Mikail  ekin
Mikail ekin - 1 yıl Önce

Fotoğrafımı hesabıma girip sildiler
lütfen bu fotoğrafı bulmama yardımcı olun tşk ederim

Uzman desteği alınız
Uzman desteği alınız @Mikail ekin - 1 yıl Önce

Yedekleme alındı ise geri yükleme yöntemiyle geri gelir yoksa telefonu PC bağlayıp veri kurtarmanın denenmesi gerekiyor.

Okkes alkis
Okkes alkis - 1 yıl Önce

Oglumun profil fotografini kaydedemiyorum

Teknoloji haberleri