WhatsApp Bitcoin alma ve gönderme dönemi

Facebook kripto parasını çıkarmak için sessiz sedasız çalışmalarını sürdürüyor. Yakın zamanlarda FacebookCoin WhatsApp alımı ve satışı yapılabilir. Bitcoin alma gönderme geliyor.

WhatsApp Bitcoin alma ve gönderme dönemi
müşteri hizmetleri

Facebook' tan önemli bir gelişme var. WhatsApp, FacebookCoin için ödeme sistemi olarak kullanılabilir. Bir blok zincirinin yaptığı açıklamada WhatsApp' tan Ethereum, Litcoin ve Bitcoin işlemlerine kanal açtık. Yani WhatsApp Bitcon gönderme ve WhatsApp Bitcoin alma dönemi başlıyor.

İlk açılış bu şekilde yapıldı. Tabi Facebook' un bir blok zinciri değil. Anlaşma yapıldığını gösteriyor. Ama çok yakında FacebookCoin ile karşılaşabiliriz.

Facebook' ta izinsiz milyonlarca kişinin verilerinin toplanmasının ortaya çıkmasıyla neredeyse yarı yarıya hissesinde değer kaybeden Facebook' un bu açığı kripto parasıyla toparlama dönemi yaşayacağı beklentisi yüksek.

FacebookCoin WhatApp alma gönderme etkisi

CNBC haberine göre Facebook, kripto için altan altan çalışmalarını sürdürüyor. FacebookCoin büyük bir gelir fırsatını getireceği ve Facebook' un da bundan 1-2 yıl içerisinde 20 Milyar dolara yakın bir gelire kavuşacığı iddia edildi. 

Facebook' ta Bitcoin ile ödeme sisteminin çok öncesinde var olduğu biliniyor. Ara ara kripto paralara olan desteğini söylemleriyle çeksede kendi parasıyla Bitcoin' i daha da güçlendirebilir. Bize göre FacebookCoin çıkışında büyük başarı elde edecek. Doğal olarak büyük paralar kazanacak. 

Facebook, WhatsApp uygulamasını kullanarak kendi parasını daha da büyütecek. Malum internet ve akıllı telefon kullananların çoğunda WhatsApp kullanmayan yok gibi. FacebookCoin çıkmasıyla ilerleyen yıllarda mikro ödeme, kişiler arasında Bitcoin para transferi, tüketici kredi ve fiziksel olarak' ta ödeme ağında olmaması için bir neden bıulunmuyor.

WhatsApp Bitcoin alma ve gönderme dönemi

müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri