WhatsApp görüntülü arama aynı anda kaç kişi yapabilir

WhatsApp aynı anda kaç kişi görüntülü arama yapabilir sorusunun cevabını sizlerle paylaştık ve sorularınızı bekliyor olacağız. Görüntülü konuşma aynı anda kaç kişi olabilir?

WhatsApp görüntülü arama aynı anda kaç kişi yapabilir
müşteri hizmetleri

WhatsApp uzun yıllar sadece mesajlaşma olarak kullanılan bir uygulamaydı. Facebook' un bu uygulamayı satın almasından sonra kademeli olarak çıkardığı yeniliklerle git gide büyüdü.

Uygulamanın görüntülü konuşma özelliği rakiplerine göre çok geç çıkarıldı. Sonradan grup görüntülü aramada aynı şekilde geç yansıdı. Şimdi ise aynı anda görüntülü konuşma sayısının yetersizliği söz konusu. Geçen yıl çıkan bir haberde WhatsApp aynı anda 32 kişiyle görüntülü görüşme için çalışmalara başladığı yönündeydi. Beklendi geçen yıldı ama çıkmadı.

Görüntülü arama sayısı neden az? Tahmini uygulamada çok fazla kişiyle görüşmenin verimsiz olacağı bilgisi bunun çıkışını uzattı. Mesela Bip aynı anda 10 kişi görüntülü görüşme yapabiliyor. Ama çok mu iyi dersiniz yok. Ama hiç yoktan iyi diyebiliriz. Ara ara donma veya ses sorunları çıksa da şu an için iyi gibi duruyor.

WhatsApp aynı anda grup görüntülü arama

  • Grubun içerisine girip + simesine girin
  • Görüşme yapmak istediğiniz 3 kişiyi seçin
  • Sonra görüntülü görüşme için sağ üstte kamera simgesine dokunun
  • Eğer sadece sesli arama yapmak istiyorsanız telefon ahize simgesiyle devam edin

WhatsApp görüntülü arama aynı anda kaç kişi yapabilirWhatsApp aynı anda kaç kişi görüntülü arama yapabilirwhatsapp görüntülü görüşme kaç kişi yapabilir

WhatsApp aynı anda kaç kişi görüntülü arama yapabilir?

Aynı anda kaç kişi görüntülü konuşabilir sorusuna şu an için aramayı başlatanla beraber 4 kişi katılabilir. Aramayı başlattığınızda kişi seçiminde zaten bu bilgiyi göreceksiniz. Uygulama daha fazla kişi eklemenize izin vermeyecek.

Belki 2020 yılında WhatsApp uygulaması 32 kişi aynı anda görüntülü arama desteğine kavuşabilir. Bip' de görülen çoklu aramada sorunu umarım daha stabil hale gelir. www.andronova.net

Aynı anda görüntülü konuşma olmuyor mu?

Aramada sonlandırıldı veya kişiler çıkmıyorsa olası nedenler ve çoğu sorunda neler yapılması gerektiğini yazıyoruz. Soracağınız soru için açıklama anlaşılır olduğundan emin olunuz.

  • Cihazda anlık olarak veya WhatsApp' ta sorun çıkmış olabilir
  • Telefon kapatılıp açıldıktan sonra tekrardan deneyin
  • Birde farklı kişilerle deneyin
  • İnternetin hızına bakınız
  • 4.5G kullanılıyorsa birde 3G ile denensin 
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR