WhatsApp için arama fonksiyonu çok yakında geliyor!

WhatsApp' a sesli aramanın geleceğini belirten söylentilerden sonra, yeni bir gelişme ortaya çıktı. Arama özelliğinin yakında bir zamanda geleceği paylaşıldı.

WhatsApp için arama fonksiyonu çok yakında geliyor!
müşteri hizmetleri

Daha önce Aralık ayının sonlarına doğru WhatsApp'ın sesli arama özelliğini alacağı yönündeki söylentilerden sonra, şimdi arama fonksiyonunu çok yakında alacağımıza dair bilgiler paylaşıldı.

Reddit kullanıcısı pradnesh07 şuanda WhatsApp'ın arama fonksiyonunu test eden az sayıdaki kişiden biri ve hatta WhatsApp'ın sesli arama özelliğinin bulunduğu versiyonuna ait ekran görüntülerini de yayınlayarak bize bazı bilgiler verdi.

İlk önce davetiye bazlı kullanıma açılacak olan WhatsApp'ın arama fonksiyonuna sahip olabilmek için, WhatsApp'ın son versiyonuna sahip olmanız, Android 4.4 KitKat ve üstü bir versiyonu kullanıyor olmanız ve WhatsApp sesli arama fonksiyonunu kullanan biri tarafından aranmanız gerekiyor.

Bu durumda WhatsApp arama özelliğine kavuşmanın pek kolay olmayacağı görülse de, bir kaç ay içerisinde bu özelliğin tüm WhatsApp kullanıcıları için aktif hale geleceği söylenenler arasında.

WhatsApp için arama fonksiyonu çok yakında geliyor!

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 03:10
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
ferit
ferit - 6 yıl Önce

memleket melelesi oldu gelse ne olur zaten bu ozellik viber ve. tango gibi programlarda var

Mustafa Köşklü
Mustafa Köşklü - 6 yıl Önce

whatsapp için arama fonksiyonu geliyorsa buda demek oluyorki operatörlerin pabucu dama atılır zaman sonra sadece internet için hazır kart satarlar :)

Ercan
Ercan - 6 yıl Önce

Ne gereksiz bir bekleme ve sevdadır bu anlamış değilim bizim halkımız WhatsApp harici program yok sanıyor. Arkadaş bana göre WhatsApp en geride kalan program Mypeople messenger, viber, Kakaotalk Telegram gibi programlar varken WhatsApp kullanmak bana göre çok gereksiz. Sadece Popüler o kadar sürekli konuştuğunuz kişilere tavsiye edip yükletin olsun bitsin.

Muhlis Erdem
Muhlis Erdem - 6 yıl Önce

O ne demek yani nasıl olacak

Muhalefet
Muhalefet - 6 yıl Önce

Sanki Amerika yeniden kesfediliyor. Whatsapta sesli konuşma oturana kadar ölme eşeğim ölme. Viber varken whatsabı beklemenin hiç bir anlamı yok. Whatsap sevdasi nedir anlamış değilim. Bazı kişiler test ediyormuş. Neden beta sürümüyle herkese açık değil ki. Daha çabuk sonuca ulaşılır. Bir anda milyonlar yüklenince konuşmaya server Çökecektir. Ayrıca davetiye olayı nedir. Düğüne mi gidiyoruz. Saçmalığın daniskası.

Güngör
Güngör - 6 yıl Önce

Bundan önce Tango, Skype, Viber, Line, Hangouts görüntülü ve mesaj özellikleriyle varken WhatsApp'ı neden bu kadar önemseyip büyütüyorsunuz anlamış değilim...Bu milletteki WhatsApp hastalığı nereden geliyor?...Bütün bu olanlar bir "ALGI" olmasın?...


Teknoloji haberleri