WhatsApp özel olarak yanıtla nedir ne demek

WhatsApp özel olarak yanıtla ne demek? WhatsApp uygulamasına yeni bir özellik geliyor ve Android' e yer alacak gruplarda özel mesajlaşma imkanı sağlayacak.

WhatsApp özel olarak yanıtla nedir ne demek
müşteri hizmetleri

Uygulamanın geliştiricisi yeni bir özelliği test ediyor. Beta aşamasında olan çalışma şu an için Android telefonlara gelecek ve bu özelliğin adı "Özel olarak yanıtla"...

WhatsApp' ın uygulamaya reklamları eklemesi buaralar çok ses getirdi. Şimdide çalışmaları süren bir özelliğiyle gündemde. WhatsApp grup sohbetleri için yeni bir özelliği hazırladı. Gruptan biriyle sohbet ekranında özel olarak mesajlaşmak için özel yanıtla seçeneği geliyor. 

WhatsApp özel olarak yanıtla android

WhatsApp özel olarak yanıtla sızdı

Çıkması hazırlanan özelliğin ekran görüntüsü yayınlandı. Bu özellik WhatsApp 2.18.335 sürümüyle gelecek. Artık grup içerisinde özel sohbet bölümü oluşturulabilecek. Özelliği denemek isteyenler beta programında yer almaları gerekiyor.

Gruptan gelen mesaja özel yanıt verebileceksiniz. Örnek gruptan biri gruba bir paylaşım yaptı ve sizde paylaşım yapan kişiye o alanda yanıt vermek istiyorsanı ve bunu sadece o kişi görecekse mesajın üstüne tıklayıp "Özel olarak yanıtla" seçeneğini seçmeniz yeterli.

WhatsApp beta sürümlerde bazen çökme gibi sorunlar görülebiliyor. Bundan dolayı sohbet yedeğini aldıktan sonra kullanabilirsiniz. Test programı adresi play.google. com/apps/testing/com.whatsapp

NOT: Şu an test kullanıcısı olmaya başvurduğunuzda maksimum sayıya ulaşıldığını ve yeni kullanıcı kabul edilmediği uyarısıyla karşılaşacaksınız.

WhatsApp özel olarak yanıtla nedir ne demek

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2021, 03:55
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Abdullah demir
Abdullah demir - 2 yıl Önce

Vatsap mesaj gönder ne 20 diyor en az 200 olsun