WhatsApp ses indirilemedi tekrar deneyin problem devam ederse

WhatsApp ses indirilemedi tekrar deneyin eğer problem devam ederse Wi-Fi ya da VPN' i kapatmayı veya farklı bir Wi-Fi ağına bağlanmayı deneyin ses açılmıyor çözümü.

WhatsApp ses indirilemedi tekrar deneyin problem devam ederse
müşteri hizmetleri

WhatsApp' ta bugün veri göndermede hata çıktı. Her hangi bir dosya, video, fotoğraf ve müzik, sesli mesaj gönderildiğinde "WhatsApp ses indirilemedi tekrar deneyin eğer problem devam ederse Wi-Fi ya da VPN' i kapatmayı veya farklı bir Wi-Fi ağına bağlanmayı deneyin" şeklinde bir mesaj vermekte.

Sorun gelen ses dosyasını indirmek istediğimde veya sesli mesajı açmak istediğimde "WhatsApp ses indirilemedi" problemi ile karşılaşıldı. Bu hatanın nedenini bir önceki haberimizde paylaşmıştık. Yinede kısa bir açıklama yapma gereği duyduk.

WhatsApp' ta sorun ne? Sorun sadece WhatsApp kaynaklı değil. Instagram uygulamasında ve Facebook' ta yine bazı hatalar çıkıyor. Sorun yurt dışında da devam etmekte. Bu uygulamalar aynı şirketin olduğundan aynı merkezden yönetiliyor. Yani sistemlerinde veya port dediğimiz bir sorundan çıkabilir.

WhatsApp ses indirilemedi tekrar deneyin problem devam ederse

WhatsApp ses indirilemedi ne demek?

Kişinin sesli mesajı geliyor ama açmak istediğinizde bu hata çıkıyor. Yani sesli mesajı dinlemek istediğimde bende bu şekilde bir hatayla karşılaştım. Çözümü arayanlar için WhatsApp fotoğraf indirilemedi yazısına bakmasını öneririz.

Bu sorun veriyi aktif etmek istediğimizde çıkıyor. Gelen fotoğrafı görüntülemek istediğimizde de aynı sorunla karşılaşıyoruz. Veriyi açmak istediğimizde veri çalışmamakta. İlginç bir sorun. Yani veri kullanıcıya ulaşıyor ama açılmıyor. Sunucuya tahmini indirilemiyor.

WhatsApp ses neden indirilmiyor çözümü var mı?

Ses alınamıyor ve sorun ortadan kalktığında belki tüm gönderiler otomatik olarak açılacaktır. Yani gönderiler otomatik indirilecek. Bu hata uygulama şirketinin global çapta karşılaştığı sorun. Sistemlerdeki sorun 5-6 saattir sürüyor. 

WhatsApp iletişim formunu yani ayarlardan "Yardım" ile iletiniz.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 21:13
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri