WhatsApp sohbet geçmişinizi geri yükleyemedi yüklenmiyor

iPhone Whatsapp sohbet geçmişi yüklenmedi veya "maalesef Whatsapp sohbet geçmişinizi geri yükleyemedi lütfen Whatsapp silip yeniden yükleyin" hatası çıkıyor mu?

WhatsApp sohbet geçmişinizi geri yükleyemedi yüklenmiyor
müşteri hizmetleri

Eski iPhone' dan yeni iPhone geçiş yaptığımda veya yeni iPhone Whatsapp sohbet geçmişi yüklenmedi ya da yüklenmedi hatası alanlar daha sonra denediklerinde tekrar aynı hatayla karşılaşabiliyor. Sorun için geçtiğimiz yıllarda da şikayetler geliyordu. Bunun nedeni ya internet bağlantısıyla alakalı ya da Apple' ın iCloud sistemlerinde çıkan bir hata.

iPhone' da "Whatsapp sohbet geçmişinizi geri yükleyemedi. Whatsapp silip yeniden yükleyin" ne demek? Apple anlık bir sorunla karşılaştığında verdiği bir hata mesajı. Bu hatanın çıktığı kullanıcı sayısı çok azdır. Belki yüzdelik değere bile giremeyebiliyor. Aşırı görüldüğü zamanlarda ise genel sistemlerinde sorun olduğunda çıkar.

Whatsapp geçmişini yüklerken bir sorun yaşadı şeklinde başlayan sorun % olarak devam edip yine hatayla sonuçlanmakta. Sohbet geçmişi kurtarma işlemleri için...

WhatsApp sohbet geçmişi geri yüklenmiyor

Apple önceki sene bir açıklama yapmıştı. Sorun olduğunda kolayca çözülebilir. Hücresel verinin kapatılrak WiFi ile işlem yapılması yeterli olabilir.

  • Telefonda yer olmaması
  • iCloud bilgilerinde sorun çıkması
  • Yeni telefona manuel olarak deneyin
  • iCloud oturumu sonlandırıp yine hesap girişini yapın
  • Telefonun tarihini kontrol ediniz
  • Yedek silinmediyse yeni telefonu fabrika ayarına döndürüp işlem yapın
  • Bilgisayardan iCloud sayfasına girip kontrol edin 

Sorun bildirimini yapmak istiyorsanız uygulamanın ayarlarından "Yardım" başlığı altında yer alan bize ulaşınla devam edin. Whatsapp müşteri hizmetleri yazısından iletişime kontrol edin.

WhatsApp sohbet geçmişinizi geri yükleyemedi yüklenmiyor

Whatsapp sohbet yedeği geri yüklenmiyor için çözüm bulabildiniz mi? Yazdığınızda neler yaptığınızı belirtmeniz gerekiyor. 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 18:48
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri