WhatsApp son görülme açık ama görünmüyor

WhatsApp son görülme görünmüyor diyenlere birde son görülme açılmıyor da eklendi. Bugün çıkan bir sorun olabilir. Resmi bir hata açıklaması yapılmadı. Peki neden çıkmıyor?

WhatsApp son görülme açık ama görünmüyor
müşteri hizmetleri

WhatsApp son görülme görünmüyor veya açılmıyor olası nedeni bugün çıkan geçici bir sorun veya çalışmadan kaynaklı. Bu şekilde bir durumun ortaya çıkması bazılarında acaba WhatsApp' ın son görülmeyi kaldırmayı düşünmesi hayata geçti mi?

Şu an için bu şekilde resmi bir bilgi bulunmuyor ama çıkan sorunun bugüne özel olabileceğini söyleyelim. Belki bu konuda bir iyileştirme yapıldı veya sistemsel bir sorunla karşılaşıldı.

Son görülme çıkmıyor devam edenler için bölgelere göre bir sorun görülebilir veya telefonun kapatma sorunu ortadan kaldırabilir.

Son görülme bazen önemli bir özellik olurken bazen can sıkını bir duruma neden olabiliyor. Görüşmek istemediğiniz birinin yazdığına cevap vermek istemiyor ama sizi son görülmeden fark etmiş olabiliyor. İşte bu gibi durumlar için şirketin bu özelliği tamamen kaldırma veya kısmi olarak bazı seçenekler getirebilir. Mevcutta var ve bunu geliştirebilir.

WhatsApp son görülme çıkmıyor çözümü var mı?

Görülmeme durumu çoğunlukla uygulamada oluşan bir hatada veya sunucu sorunlarında çıkabiliyor. Biz yinede olasılıklara bir bakalım.

  • Telefonunuzu yeniden başlattınız mı
  • İnternette wifi' den girerek deneyin ve 3G bağlantısıyla
  • Wifi ile bağlantılar için modem kapatılıp biraz beklenmesi önerilir
  • VPN veya DNS yöntemleri işe yarayabilir
  • Uygulamanın ayarlarına girerek hesap / gizlilik / son görümeyi birde herkes olarak değiştirip deneyelim
  • Sorun birden fazla kişide görülüyor mu bakalım
  • Telefona göre (iPhone' da Huawei veya Samsung) uygulama önbellek ve verilerin silinmesi gerekebilir
  • Uygulamanın kaldırılarak eski bir sürümle denenmesi

Eki bilgi olarak iPhone' da iOS sürümünün eski olmasından dolayı uyumsuzluk görülmesi ve Xiaomi gibi Android telefonlarda eski bir Android sürümünün yer alması buna neden olabilir. Varsa yazılımın güncelleme veya manuel yüklenmesi.

WhatsApp son görülme açık ama görünmüyorWhatsApp son görülme çıkmıyor çözümü

Android 4.4.2, 4.4.3, Android 5.0 veya Android 6.0 sürümünde olası sorunların görülmesi daha sık olmakta. Uygulamanın eski sürüm kaynaklı açılmaması veya yüklenmemesi gibi durumlar için parallel space gibi yardımcı uygulamaların kullanılmasını öneriyoruz. Ücretli olduğunu belirtelim.

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR