WhatsApp web sürümüne karanlık mod geliyor

Web WhatsApp karanlık mod ile gündeme geldi. Yeni güncelleme hem telefon hem masaüstü kullanımda iyileştirme ve yeniliklerle geliyor.

WhatsApp web sürümüne karanlık mod geliyor
müşteri hizmetleri

Aşırı hayatımızda yeri olan uygulamaların başını çeken WhatsApp önemli bazı değişimlere gidiyor. Hem sorun onarımları hem yeni çıkacak planlanan eklerle uzun zamandır olmayan bir kaç değişimle karşılaşacağız. Geçtiğimiz aylarda çıkan görüntülü konuşmalarda kişi sayısının arttırılması büyük önem arz etmişti. Bize göre yeterli gibi duran görüşme sayısı farklı bir uygulamayla daha fazla kişiyle bululacak. 

WhatsApp, web sürümüne önemli bir yeniliği getirmeye hazırlanıyor. Karanlık modu web WhatsApp sürümüne çıkarmaya hazırlanan şirketin bir kaç değişikliği de yanında getirebilir.

Grup aramaları için iyileştirme yapıldığı ve KaiOS içinde bir geliştirilen versiyona eklenecek önemli özellikler olacak. Bu ay çıkacağı umulan sürümde animasyon çıkartmalarında yenilikler ve QR kodları kullanıma açılacak. 

Hem mobilde hem masaüstünde değişimlerle karşılaşacağımız güncellemeyi iple çekiyoruz. Bilgisayar kullanımda değişimin uzun zamandır gerektiğini vurguluyoruz ve bakalım gelecek sürümlerde ne gibi değişimlerle karşılaşacağız.

WhatsApp web sürümüne karanlık mod geliyor