WhatsApp’a Materyal Tasarım Güncellemesi Geldi [Apk İndir]

Andronova

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Facebook’un satın alması sonrası gelişimini hızla sürdürüyor. Artık sesli arama özelliğine kavuşan yüz milyonlarca WhatsApp kullanıcısı, şimdi yeni güncelleme ile Materyal Tasarım‘a uyarlanmış yeni WhatsApp’ı kullanabilecekler.

Henüz Google Play Store‘da bulunmayan 19MB’lık bu güncellemeyle birlikte, Android 5.0 Lollipop‘un en önemli değişikliklerinden Materyal Tasarıma başarıyla uyarlanan WhatsApp 2.12.38 sürümüne yükselmiş oldu.

Yeni arayüzün haricinde yeni animasyonların da yer aldığı WhatsApp’ın son versiyonunun Google Play’de yayınlanmasını beklemek istemiyor ve hemen indirmek istiyorsanız, bağlantıdan yeni WhatsApp apk dosyasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Aşağıda, telefonunuza kurmadan önce yeni güncellemeyle Materyal Tasarıma kavuşan WhatsApp’ın ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

whatsapp-materyal-tasarim-2
Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir