WhatsApp’a Sesli Arama Geliyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Son olarak “mavi tik” fonksiyonu ile sisteminde değişikliğe giden Whatsapp, şimdi çok daha kapsamlı ve pazar payını ciddi oranda arttırabilecek yeni bir özelliği hayata geçirmeye hazırlanıyor. Anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp çok yakında sesli arama özelliğine kavuşacak.

Sesli arama özelliğinin Whatsapp’a geleceği söylentilerinin ardından 5 ay sonra sızdırılan bu ekran görüntülerinde, arama özelliğinin Whatsapp’ta nasıl gözükeceği netleşiyor ve en önemlisi de sesli arama özelliğinin geleceği bilgisi bu görüntülerle kesinleşiyor.

Android versiyonundan alınan bu ekran görüntüleri, milyonlarca Whatsapp kullanıcısı için sevindirici bir haber olsa gerek.

Normal değeri 19 milyar dolar olmasına rağmen Facebook tarafından 21.8 milyar dolara bu yılın başlarında satın alınan Whatsapp, görünüşe göre değerini ciddi oranda arttırmayı hedefliyor. Facebook bu yatırımını boşuna yapmadığını da Whatsapp’ta yaşanan bu gelişmelerle kullanıcılara gösteriyor.

whatsapp-sesli-arama-1 whatsapp-sesli-arama-2 whatsapp-sesli-arama-3 whatsapp-sesli-arama-4 whatsapp-sesli-arama-5

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir