Windows 10 Facebook Messenger sesli video arama güncellemesi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Windows 10 Facebook Messenger sesli video arama güncellemesi yayınlandı. Bundan sonraki süreçte iyileştirme versiyonları ile karşılaşabiliriz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Windows 10 için Facebook Messenger sesli görüntülü arama özelliğini yayınladı. Yeni güncellemesi ile sesli video çağrı aramaları yapılabilecek. Güncelleme kısa süre içerisinde Türkiye’ de yerini alacak.

Cep telefonlarda öne çıkan özelliklerinden sesli video arama çağrı özelliği, artık Windows 10 işletim sistemi cihazlarda da yerini aldı. Güncelleme kademeli olarak dağıtıldığından Türkiye dahil çok sayıda ülkeye kısa sürede ulaşacak.

Windows 10 kullanıcıları, Messenger‘ da birden fazla kamera varsa seçebilme, kullanıcı ayarlarını, mikrofon ayarlarını ve video yakalama özelliğini açıp kapatabilecekler. Aynı zamanda bağlantı durum kontrolü yapabilecekler. Facebook bu hamlesi ile Skype‘ ye ciddi rakip olmayı hedefliyor.

Şirketin WhatsApp ve diğer uygulamaları ile büyük kullanıcı kitlesine ulaştı.Duruma göre rakiplerine bakarak büyük yeniliklere imza attı. Neredeyse hemen hemen her ay bir veya birden fazla güncellemeler ile hem sorunların çözümü, hemde yenilikleri kullanıcılarına ulaştırdı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Tarayıcı üzerinden ulaşmanız için microsoft.com/tr-tr/store/p/messenger/9wzdncrf0083 adresini kontrol ediniz. Zamanla belki bağlantı değişebilir.

Windows 10 Facebook Messenger sesli video arama güncellemesi
Windows 10 Facebook Messenger sesli video arama güncellemesi

Bende çıkmıyor diye yazanlar içinde aşağıya aklımıza gelenleri ekleyeceğiz. Olurda hesabınızla alakalı ise bir profil alanıdan bir şeyleri değiştirmeye çalışınız ve kayıt olmuyorsa durum hesabınızla alakalı.

  • Güncellemenin uyumlu olduğundan emin olalım.
  • Önceki bir kaç versiyonla test edelim.
  • Başka hesabınız varsa veya arkadaşınızın hesabı ile denemenizi öneriyoruz.
  • Farklı cihaz üzerinden hesabın test edilmesi gerekebilir.
  • Tarih alanı yanlışsa düzeltiniz.
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir