Windows 10 Google Chrome açılış sayfasını değiştirme

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sisteminde Google Chrome tarayıcısında açılış sayfasını Google olarak değiştirme nasıl yapılır? İnternet açılış sayfasını değiştirme ayarları.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Çoğu bilgisayarda yer alan tarayıcılardan en önemlisi Google Chrome’ dur. Chrome’ den sonra sık kullanılan tarayıcı İnternet Explorer / Edge, Yandex ve Molzilla. Bu tarayıcılar genelde kendi açılış sayfalarını kullanır. Genelde bu açılış sayfalarını değiştirmek çok kolay olsa da bazılarına göre Windows 10‘ da biraz karışık olabiliyor. Bu yazımıda resimli anlatıma yer vererek bu sorunu ortadan kaldırdık.

Windows 8.1 ve Windows 10′ da Chrome tarayıcısının açılışını değiştirmek için aşağıdaki adımları takip ediniz. Bazen virüs bulaşan tarayıcıda açılış sayfası değiştirilemeyebiliyor. Açılış sayfası bölümüne girerken ya kilitli oluyor ya da bu sayfadan atıyor. Virüs açılış sayfasını değiştirilmesine izin vermiyor. Bazı virüsleri Google Chrome’ nin kendi yazılımı olan “Chrome Temizleme Aracı” ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Chrome temizleme aracı indirme adresi: google.com/intl/tr/chrome/cleanup-tool/index.html. Alternatif olarak malwarebytes ve Eset online virüs programı kullanabilirsiniz.

Üç nokta / Ayarlar / Açılan sayfanın en altında “Başlangıç sayfaslarını yönet” yanındaki ok’ a tıklayınız. Belirli bir sayfayı yazan başlık altında ilgili açılış sayfasının sağ tarafında düzenle yazısını tıklayıp istediğiniz açılış sayfasını yazınız. www.andronova.net

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Chrome açılış sayfası değişmiyorGoogle Chrome açılış sayfasını değiştirmeWindows 10 Google Chrome açılış sayfasını değiştirmeWindows 8.1 Chrome açılış sayfasını değiştirme

Google Chrome açılış sayfası değişmiyor

Chrome temizleme aracı indirme adresi: google.com/intl/tr/chrome/cleanup-tool/index.html. Alternatif olarak malwarebytes ve Eset online virüs programı kullanabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 17:26

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir