Windows 10 Movie Maker yükleme

Andronova

Windows 10 işletim sisteminde video düzenleme programı aracı Windows Movie Maker programı nasıl yüklenir? Windows Movie Maker indir yükle. Fotoğrafları video çevirme.

Windows 10 işletim sistemi Microsoft firmasının en son çıkardığı sistemdir. Microsoft firması son çıkardığı işletim sisteminde bazı uygulamalara yer vermedi. Bu uygulamalardan biride Windows Movie Maker yazılımıdır. Windows Movie Maker programı video düzenlemek ve resimleri video yapmak için kullanılan bir programdır. Firma artık bu yazılıma destek vermediğinden dolayı bu yazılımın yüklenmesini kaldırdı.

En son ocak 2017 tarihine kadar bu yazılım işletim sistemine kurulabiliyordu. Fakat bu tarihten sonra artık yükleme yapılamamaktadır. Bundan dolayı video düzenleme aracı olarak  bu yazılımı kullanmak isteyen takipçilerimiz için bu uygulamayı tekrardan nasıl kuracaklarına dair bilgileri yayınlayacağız.

Windows 10 işletim sisteme Movie Maker yükleme

Windows 10 işletim sisteme Movie Maker yükleme

Fotoğrafları video çevirme 

Bu haberimizde windows 10 işletim sistemine Windows Movie Maker programını aşağıdaki adımları takip ederek yükleyebilirseniz. 

  1. İlk olarak yükleme aracı indirmeniz gerekmektedir. yadi.sk/d/c8gNXEaa3C6qpx linkinden bu yazılımı indiriniz.
  2. Daha sonra indirmiş olduğunuz yükleme aracını çalıştırınız.
  3. Ardından bu yükleme aracında daha önce windows uygulamasında kullanılan yazılımları tekrardan yükleyebilmek için bu aracı kullanabilirsiniz. Daha önce popüler olan bu yazılımlar artık yeni işletim sisteminde bu popülitesini yitirdikten sonra tekrar kullanmak isteyenler bu aracı Windows Movie Make için kullanabildikleri gibi diğer uygulamalar içinde kullanabilirler. Çalıştırdığınız yazılımda Yüklemek istediğiniz programları seçinyazısına tıklayınız.
  4. Daha sonra gelen ekranda Fotoğraf Galerisi ve Movie Maker” seçeneğinin karşısında yer alan kutucuğu işaretleyiniz.
  5. Bu işlemin ardından Yükle yazısına tıklayınız.
  6. Yükleme bittikten sonra yükleme aracını kapatınız. Bu işlemlerin ardından Windows Movie Maker uygulaması bilgisayarınıza yüklenmiş olacaktır.


Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 01:47

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir