Windows 10 Oturum Açma Şifresini Unuttum Windows 10 Şifre Kırma

Windows XP Windows 7 şifre kırmak açmak için program var mı? Windows 10 şifremi kabul etmiyor. Windows 10 şifremi unuttum nasıl açabilirim? Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 oturum açma şifremi parolamı unuttum açmak için ne yapmalıyım? Windows 7 oturu

Windows 10 Oturum Açma Şifresini Unuttum Windows 10 Şifre Kırma
müşteri hizmetleri
Windows XP Windows 7 şifre kırmak açmak için program var mı? Windows 10 şifremi kabul etmiyor. Windows 10 şifremi unuttum nasıl açabilirim? Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 oturum açma şifremi parolamı unuttum açmak için ne yapmalıyım? Windows 7 oturum şifresini parolasını kırmak açmak kaldırmak. Windows 10 şifresi nasıl kırılır açılır? Windows 7 ve Windows 8.1 açılış şifresini kırmak sıfırlamak. Windows 10 oturum açma şifresini unuttum Windows 10 şifre kırma. Windows 7 Windows 10 oturum açma şifremi unuttum. Elcomsoft System Recovery programı ile ilgili detaylara aşağıdaki yazımızda ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sorunda önerdiğimiz destek hattı numarasını arayabilirsiniz. Windows açılış şifre sıfırlama programını flash belleğe veya CD' ye aktarabilmeniz için ISO formatını aktarmanızı sağlayan her hangi bir programa ihtiyacınız var. Önerimiz WintoFlash programı. Kolay bir şekilde şifre kırma programını USB veya CD ortamına aktarabilir. Windows  işletim sisteminde oturum açma şifrelerini özellikle Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10' da format atmadan kolay şekilde açılış parolasını sıfırlayabilirsiniz. Parola sıfırlama işleminde istediğiniz bir parolayı yazıp onaylıyorsunuz. Bilgisayarınız açıldığında sizin belirlediğiniz parola aktif olacak.

Windows 10 oturum açma şifresini unuttum Windows 10 şifre kırma

Elcomsoft System Recovery programı kolay şekilde ön yüklemeye hazır şekilde desteğe sahiptir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz ISO formattaki şifre kırıcı yazılımı önerdiğimiz programla CD' ye yada flash diske aktarınız. Kopyalama sırasında bilgisayarda her hangi bir işlem yapmamanızı öneririm. ISO Windows şifre kırıcı programı sorunsuz aktardıysanız, bilgisayarınızı USB veya CD seçeneği ile açınız. Bios ayarlarından boot seçeneklerinden yapabilir, veya bilgisayar açılırken klavyeden kısayol tuşları ile bu seçenekleri seçebilirsiniz. Bu adımları geçtiyseniz aşağıdaki resimli anlatımımızı inceleyerek, Windows oturum açma şifresini kırabilirsiniz.

Windows 10 oturum açma şifresini unuttum Windows 10 şifre kırma

windows 10 şifre kırma açmak kaldırmak nasıl yapılır

windows 10 şifre kırma kaldırma programı full indir

windows 10 şifre kırma programı indir 2016

windows 10 şifre kırma programı indir

windows 10 şifre kırma oturum açma şifremi unuttum kırmak

windows 10 şifre kırma windows 7 şifremi unuttum kırmak

windows 10 şifre kırma oturum açma şifresini unuttum sıfırlama

windows 10 şifre kırma oturum açma şifresini unuttum sıfırlama

Windows 10 oturum açma şifresini unuttum Windows 10 şifre kırma açma

Elcomsoft System Recovery programı ile herhangi bir kullanıcı hesabına yönetimsel ayrıcalık ekleyebilir. Parola son kullanım tarihini sıfırlayabilir veysa kapatabilir. Şifre kırma programı tüm Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Karışık şifreleri dahi kırabilir. Windows' da yer alan SAM / System dosyasından yada aktif dizin veritabanı bölümünden alma seçeneği bulunmaktadır. Windows 10 kurulumu ve sonrası detaylı videoWindows bilgisayarda açılışta mavi ekran hatası ve Windows 10′ dan Windows 7 Windows 8.1 geri dönmek haberlerimize göz atmak ister misiniz?
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR