Windows 11 Zoom bilgisayara nasıl kurulur?

Andronova
Yazar Andronova 4 Minimum Okuma

Zoom bilgisayara nasıl kurulur çeşitli uygulama aşamaları ile birlikte bilgisayara kurulur. Öncelikli olarak var olan işletme basamakları atlanılmadan bilgisayar üzerine kurulumlar yapılır. İndirme işlemleri ile birlikte ana sayfa üzerinde yer alan tüm kurulumlar için içerikler geliştirilir. Sayfa içerikleri üzerinde yer alan tüm basamaklar arasında bağlantı kurulur. Play Store uygulama içerikleri kısmında yer alan tüm kriterler incelenir. Detaylı ve incelemeli olarak araştırılan tüm  dijital uygulamalar kapsamında düzenlemeler yapılır.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Bilgisayarda yer alan uygulamaların başarılı bir şekilde güncellenmesi için çeşitli incelemeler yapılır. Kontrol seviyesi ve içerikleri için işlem basamakları uygulanır. Zoom toplantı seçenekleri içinde yer alan ses seviyesi gözden geçirilir.

Windows 11 Zoom kurulumu sırasında kesinlikle gerekli izinlerin verilip verilmediğinden emin olun.

Zoom uygulaması niçin önemlidir?

Zoom bilgisayara nasıl kurulur için çeşitli basamaklar arasında bağlantı kurularak yerine getirilir. En çok tercih edilen uygulamalardan biri haline gelen tüm Zoom uygulamaları için düzenlemeler yapılır. Kapsam ve içerik düzenlemeleri için yerine getirilen tüm kriterler arasında bağlantı kurulur. Zoom bilgisayara kurulmadan önce güncelleme işlemleri yapılır. Güncellemesi yapılan tüm uygulamalar için çeşitli nitelikler arasında bağlantı kurulur. Öncelikli olarak uygulama için gelen doğrulama linki son derece önemli bir yere sahiptir.

Zoom uygulamasının bilgisayara kurulumunu yapmak için çeşitli seçenekler incelenir. Kurulum güncellemesi ve takibi için çeşitli kıyaslamalar  yapılır. Var olan kıyaslamaların başarılı bir şekilde yapılması için uygulama toplantı seçenekleri incelenir.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Zoom bilgisayara nasıl kurulur adımları

Güncellemeleri yapılarak çeşitli incelemeler yapılır. Doğrulama linki takip edilerek yapılan tüm çalışmalar için detaylı bir kurulum yapılır. Kurulum sağlandıktan sonra program üzerinden bağlantı kurulması sağlanır. Zoom için söz konusu olan tüm basamaklar arası kalite kontrol seviyesine bakılır. Kaliteli toplantı için bilgisayarın hızı ve internet bağlantısı önemlidir. Öncelikli olarak Zoom uygulama basamakları için gerekli olan kriterler gözden geçirin.

Bilgisayara içinde yer alan tüm uygulamalar için çeşitli seçenekler arasında bağlantı kurulur. Öncelikli kriterler belirlenerek Zoom uygulaması için standartlar oluşturulur. Ses ayarı için  gerekli olan tüm alt yapı seçenekleri incelenir.

Windows 11 Zoom hesabı oluşturma

Bilgisayara indireceğiniz Zoom programını kullanmanız için hesap açmanız gerekiyor. Önce bununla alakalı adımları aşağıya ekiyoruz. Sonra Zoom bilgisayara indirme işlemini anlatacağız.

 • https://zoom.us bağlantısını kullanın
 • Hesabınız varsa oturum açın yoksa “Ücretsiz kaydolun” butonuna tıklayın
 • “Verify Your Age” yani yaş doğrulamasını yapın
 • Ad ve diğer bilgilerinizi doldurun
 • Mail adresinizi ekleyip doğrulayın
Zoom bilgisayara nasil kurulur 3
Bilgisayara Zoom kurma

Bilgisayara Zoom’ u indirme

Windows 11 Zoom programını Microsoft Store veya Google aramalarından indirin. İnternet aramalarından indirecekler için kesinlikle güvenilir kaynaklardan indirmeye özen gösterin. Örnek Zoom Windows 10 kurulumundan sonra ekranınıza oturum açmanız için bir alan açılacak. Sonrasında kamera ve ses için erişim izinleri istenilecek.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

URL ile işlem yapmak isteyenler için aşağıya eklediğimiz bağlantının kullanılması yeterlidir.

 • apps.microsoft.com/store/detail/zoom-rooms/9NH8747BW3BC?hl=tr-tr&gl=tr
Zoom bilgisayara nasil kurulur 2
Zoom bilgisayara nasıl kurulur

Uygulamayı indirmeyle alakalı bilgisayara Zoom indirme yazısına bakmanızı öneriyoruz.

Bilgisayarda Zoom sorunu

Bilgisayara Zoom kurulmuyor veya bilgisayarda Zoom açılmıyor mu? Yolunda gitmeyen ne olduğunu anlamanız için aşağıya eklediklerimize bir göz atın.

Zoom kurulmuyor sorunu veya oturum açma sorunu yaşandığında ilk kontrol edilmesi gereken alanlar şunlardır:

 • Kurulumda C alanında yeterli boş alan, sistemde tarihin doğru olduğundan ve internetinizde herhangi bir sorun bulunmadığından emin olun.
 • Farklı bir hesapla oturum açmaya çalışın.
 • Sistem korumasını geçici devre dışı bırakarak deneyin.
 • Bilgisayara kurulan Zoom sürümünü değiştirerek deneyin.
 • Verilen izinlere bakın.

Windows 11 Zoom bilgisayara nasıl kurulur makalemiz umarız sorunuza cevap vermiştir.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir