Windows 9, 30 Eylül’de açıklanacak.

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Verge’nin sızdırdığı bilgilere göre Microsoft’un işletim sistemi olan Windows’un yeni sürümü Windows 9’un, Eylül sonuna kadar çıkması bekleniyor ve ön izleme için hazır durumda. Yeni sürümün neler sunduğuna aşağıda hep birlikte bakalım.

teknik destek

30 Eylül’de Microsoft’un Windows 9 için bir sunum hazırlığı içinde olduğu ve Windows 9’u kullanıcılarına sunmayı hedeflediği söyleniyor. Bu sürümde Windows 8.1 için bazı kozmetik değişiklikler yer alacak. Masaüstü içine başlat ekranı eklenecek, mini başlat menüsünün geleceğini bir kere daha buradan söylemekte fayda var. Charms çubuğu özelliği de kaldırıldı ve sistem boyunca birkaç küçük UI değişikliklerinin de yapılması bekleniyor.

Cortana, Microsoft’un kişisel asistanı ve Siri’nin entegre edilmesi mümkün olacak gibi gözüküyor. Windows RT ve Windows Phone birleştirilmesi söylentileri gün geçtikçe artmaya başladı ve bu söylentilerin Windows tarafından, gelecek ayın sonunda netlik kazanmasını bekliyoruz.

windows9_leak

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir