Windows Media Player nasıl yüklenir kaldırılır

blank

Windows Media Player yükleme kaldırma adımlarını verdiğimiz yazımız genel bilgilendirme içermekte. Çoğu zaten kolayca yaptığı bir işlem. Ama teknoloji' den pek anlamayanlar için bilgilendirme yazısıdır.

teknik destek

Windows media player uygulaması ile bilgisayar, televizyon, tablet ve mobil cihazlarınızda video, görüntü gibi ortamları açmanızı sağlar. Windiws’un sunmuş olduğu yenilikler arasında Windows media player son sürümü ile diğer kullanıcılar ve cihazlar arasında veri akışı sağlayabilmekte ve bu verileri görüntüleme, düzenleme ve paylaşma gibi birçok özelliği kullanıma sunmuştur. Microsoft şirketi Windows media playerın geliştirilmesi ve açabileceği dosya türlerinin artırımı için çalışmalarına devam etmektedir.

Alt başlıklar (Müşteri hizmetleri)

Windows Media Player nasıl yüklenir?

Windows Media Player nasıl indirilir? Windows media player uygulaması, Windows’ un official sitesinden veya farklı internet sağlayıcılarının olduğu çeşitli forum veya program indirme sitelerinden indirilebilir. Sürümün son versiyonu indirildikten sonra virüs taraması yapılması önerilir.

İndirilen dosya açılarak setup dosyası çalıştırılır. Çıkan bilgilendirmeler okunur ve kullanıcı sözleşmesi onaylanır. Belirtilen adımlar takip edilerek yükleme için yer ve boyut bilgisi alınarak yükleme işlemine geçilir. Yeteri kadar alan olduğu takdirde yükleme işlemi başlatılacaktır. Yükleme sayfasındaki adımlar takip edilip yükleme işlemi başarıyla sonlandırılır.

Windows Media Player nasıl yüklenir kaldırılır

Windows Media Player nasıl kaldırılır?

Windows Media Player kaldırma nasıl yapılır: Media Player uygulamasını istenildiği takdirde yüklediğiniz platformdan kolayca kaldırabilirsiniz. Uygulamanın yüklü olduğu dosya konumundan verileri silip uygulamanın kullanımı kaldırılabilir. Ancak bu yöntem tavsiye edilmez. Geriye kalan artık dosyalar silinmediği için yer kaplar. Programların yüklü olduğu denetim masasından programı bularak programı kaldır seçeneğini seçmek yeterli olacaktır. Telefon ve tablet gibi cihazlarda yüklenildiği yere girilerek kaldırma seçeneği seçilebilir.

Windows Media Player nasıl indirilirWindows Media Player nasıl kaldırılırWindows Media Player kaldırma

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!