Pokemon GO oyunu Android iPhone indir

Pokemon GO oyunu Android iPhone indir
müşteri hizmetleri

Pokemon Go telefona nasıl indirilir? Pokemon GO oyunu Android iPhone cihazlara ulaştı. Pokemon GO iPhone telefona nasıl indirilir? Pokemon GO nereden indirilir? 

Nintendo şirketinin piyasaya çıkardığı Pokemon Go u, çok ama çok kısa sürede büyük bir kitle tarafından oynanmaya başlandı. Pokemon Go oyunu, şuan için en etkin oyunlardan biri olmaya başladı. Hem Android hemde iOS iPhone cihazlarda da yerini aldı.

Şirketin yeni oyunu sayesinde şirketin değeri 7.2 milyar dolar daha arttırdı. ABD yapılan araştırmada 8 Temmuz ile 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında Android kullanıcı genelinin % 5 oyunu indirdi. Analiz şirketinin yaptığı açıklamada, şuan da bu rakamlar Android cihazlarda Twitter uygulamasından daha fazla olduğunu belirtildi.

Pokemon GO oyunu Android iPhone indir dene

Pokemon GO oyununa büyük ilgi

Pokemon GO oyunu Android iPhone indir yükle

Pokemon GO oyunu indir android iphone

Yapılan bir diğer araştırmada şirketin bu oyunu ile şirketin hem prestijini hemde gelirini arttırdı. Bakalım bu oyun global olarak yayınlandığında kullanıcı sayısı ne kadar daha artacak.

Pokemon GO oyununu, iPhone telefon için App Store' den ve Android cihazlar için ise Google Play Store' den indirebilirsiniz. Türkiye için yayınlandı.

Pokemon GO oyunu sistem gereksinimleri

Pokemon GO ücretsiz ve ücretli sürümleri bulunmaktadır. Satın alma olanağı sunar.

Oyun şuan için sadece akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynanmaktadır. Oyun için 2GB RAM ve Android 4.4 ve üstü sürümlerde oynanmaktadır. Uyumluluk Wi-Fi ağlarına sadece bağlı olan GPS yetenekleri veya cihazlar olmadan cihazlar için garanti edilmez - Intel Atom işlemcileri kullanan Android cihazlar ile uyumlu değildir. - Tablet cihazlar ile uyumluluk garanti edilmez.