Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu

banner186

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu ekleme nasıl yapılır? Web sitesine Pinterest butonu ekleme, Pinterest paylaş butonu ekleme ve beğen butonu ekleme. Pinterest takip et kodu nasıl eklenir? Pinterest paylaş butonu nasıl eklenir? Web sitede Pinteres

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu

banner192
Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu ekleme nasıl yapılır? Web sitesine Pinterest butonu ekleme, Pinterest paylaş butonu ekleme ve beğen butonu ekleme. Pinterest takip et kodu nasıl eklenir? Pinterest paylaş butonu nasıl eklenir? Web sitede Pinterest paylaş butonu kodu var mı? Wordpress sitenizden Eklentiler / Yeni Ekle bölümüne gidere "Pinterest "Pin It" Button" yazarak eklentiyi sitenize yükleyebilirsiniz. Ya da Wordpress.org adresinden "Pinterest "Pin It" Button" eklentisini sitenize indirebilirsiniz. Wordpress ve Instagram ile ilgili önerdiğimiz destek hattından bilgi ve yardım alabilirsiniz. Pin Düğme Lite eklenti özellikleri:  Görüntü seçme, paylaşma ve beğenme. Otomatik ilk görüntüyü seçme. Yazılan konu için paylaşımda belirli bir pin görüntü belirtme. Pinterst butonuna renk ve boyutunda belirleme ayarları. İstediğiniz yazılarda ve sayfalarda "Pin" düğmesini gizleyebilirsiniz. Widget olarak kenar çubuğunda ya da alt bilgisinde "Pin" düğmesi ekleme. "Pin" düğmelerini isterseniz her yerde kod kullanarak yerleştirme.

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu ekleme

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu

Wordpress Pinterest paylaş butonu ekleme

Wordpress Pinterest paylaş butonu ekleme 2016

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu nasıl eklenir

Pinterest eklentisini yüklemede hata alırsanız, Woprdpress.org' dan ilgili eklentiyi indirip, sıkıştırılmış halini açınız ve FTP' den wp-content / plugins klasörüne atarak sorunu çözebilirsiniz. Her hangi bir sorunda klasörden eklenti adını değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Web sitede Pinterest paylaş butonu kodu

Wordpress Instagram takip et butonu ekleme konumuza da bakabilirsiniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
gazibaba - 1 yıl önce
pinterest de yaklaşık 10 gündür takipçilerimin kim olduğınu ve beğenilerini göremiyorum