Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu

Wordpress Pinterest takip et ve paylaş butonu ekleme nasıl yapılır? Web sitesine Pinterest butonu ekleme, Pinterest paylaş butonu ekleme ve beğen butonu ekleme. Pinterest takip et kodu nasıl eklenir? 

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu
banner192
Wordpress sitesine Pinterest takip et butonu ve paylaş butonu ekleme nasıl yapılır? Pinterest paylaş butonu nasıl eklenir? Web sitede Pinterest paylaş butonu kodu var mı?

Wordpress sitenizden Eklentiler / Yeni Ekle bölümüne gidere "Pinterest "Pin It" Button" yazarak eklentiyi sitenize yükleyebilirsiniz. Ya da Wordpress.org adresinden "Pinterest "Pin It" Button" eklentisini sitenize indirebilirsiniz. Wordpress ve Instagram ile ilgili önerdiğimiz destek hattından bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Pin Düğme Lite eklenti özellikleri:  Görüntü seçme, paylaşma ve beğenme. Otomatik ilk görüntüyü seçme. Yazılan konu için paylaşımda belirli bir pin görüntü belirtme. Pinterst butonuna renk ve boyutunda belirleme ayarları. İstediğiniz yazılarda ve sayfalarda "Pin" düğmesini gizleyebilirsiniz. Widget olarak kenar çubuğunda ya da alt bilgisinde "Pin" düğmesi ekleme. "Pin" düğmelerini isterseniz her yerde kod kullanarak yerleştirme.

facebook müşteri hizmetleri

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu ekleme

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu

Wordpress Pinterest paylaş butonu ekleme

Wordpress Pinterest paylaş butonu ekleme 2016

Wordpress Pinterest takip et paylaş butonu nasıl eklenir

Pinterest eklentisini yüklemede hata alırsanız, Woprdpress.org' dan ilgili eklentiyi indirip, sıkıştırılmış halini açınız ve FTP' den wp-content / plugins klasörüne atarak sorunu çözebilirsiniz. Her hangi bir sorunda klasörden eklenti adını değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Web sitede Pinterest paylaş butonu kodu

YORUM EKLE
YORUMLAR
gazibaba
gazibaba - 2 yıl Önce

pinterest de yaklaşık 10 gündür takipçilerimin kim olduğınu ve beğenilerini göremiyorum