Xbox Live Gold ücretsiz oyunları

Andronova

Microsoft' un oyun konsolu Xbox One ve Xbox 360 için ücretsiz oyunlar kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Bu ayın oyunları ve gelecek ayın oyunları belli oldu mu?

Microsoft’ un ürettiği konsollar, Sony’ nin Playstation kadar iyi olamasada en az onun kadar başarılı konsollar üretmekte. Her iki üreticide arada bir kullanıcılarına ücretsiz oyun sunmakta. Microsoft, paralı üyelik olan kullanıcılarına bu ay ve gelecek ay ücretsiz oyunlar sunacak.

Microsoft’ un Xbox konsolunun, ücretli üyelik sistemi Xbox Live Gold için, ücretsiz indirmeye imkanı sunulan oyunlar yayınlandı. Xbox One ve Xbox 360 için Ekim ve Eylül parasız oyunları belli bir güne kadar ücretsiz olacak.

Xbox Live Gold ücretsiz oyunları

Microsoft Xbox 360 ve Xbox One ücretsiz oyunları

Xbox One için Overcooked oyunu Ekim sonuna kadar, Victor Vran ise 15 Kasım’ a kadar ücretsiz olacak.  

Xbox 360 için Stuntman Ignition oyunu 1 – 15 Ekim ve Hitman Blood Money ise 31 Ekim’ a kadar ücretsiz indirilebilir.

Microsoft, gelecek ay yine ücretsiz oyunları açıklayacak. Tahmini ara ara bu hediyeler devam edeceğe benziyor. Kasım oyunları bakalım ne zaman açıklanacak?

Xbox 360 ve Xbox One ücretsiz oyunları

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir