Xbox One S fiyatı ve özellikleri

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Xbox One S'in teknik özelliklerine yer verdiğimiz haberimizde Xbox One S' in ne zaman satışa çıktığını fiyatı ve Türkiye'de satışa başladı mı detaylı olarak bilgilendirdik.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Xbox One S Türkiye’de 2 Ağustos 2016 tarihi itibariyle satışa sunuldu. Microsoft’un geçen ay tanıtımını yaptığı Xbox One S  yeni özellikleri ve tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
 

Xbox One S özellikleri

Xbox One S’in Özellikleri Nelerdir ?

Xbox One ve alt serilerine göre %40 küçülmeye giden Xbox One S’te daha küçük konsol ile oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Tasarım olarak ta daha şık bir görünüşe bürünmüş durumda. Microsoft’un bugüne kadar geliştirmiş olduğu en iyi oyun konsolu olarak adlandırdığı Xbox One S 2 TB dahili depolama alanı ile de dikkat çekmektedir.

Xbox One S oyun konsolu

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

4K video oynatma ve Blu-Ray filmleri destekleyen cihazda HDR desteği de unutulmamış. Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme teknolojisi ile artık oyunlarda ve videolarda daha gerçek görsel yakalanmış durumda.

Kızılötesi yayıcı özelliği ile evdeki diğer cihazlar ile bağlantı kurarak Tv ve alıcınızı da kontrol ederek bağlantı kurabilme imkanı sunulmuştur. 
Xbox Kablosuz Oyun kumandası biraz daha geliştirilmiş. Kablosuz kapsama alanı 5.5 metre olarak belirlenen kumanda da artık daha uzun mesafelerden cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Xbox One S fiyatı

Xbox One S’in Fiyati ve Satış Tarihi

Türkiye’de 2 Ağustos 2016 tarihi itibariyle satışa sunulan Xbox One S’in fiyatı ise 1899 TL. Sınırlı sayıda satışa sunulan cihazı almak için en yakın teknoloji mağazasına uğramanızı tavsiye ederiz.
 


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 14:05

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak