Xiaomi’den Sadece 240$’a Üst Seviye Telefon Xiaomi Mi 4c!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

Akıllı telefon pazarındaki hızlı yükselişiyle en büyük ilk 4 akıllı telefon üreticisi konumuna gelen ve Çin’in Apple’ı olarak görülen Xiaomi, sadece 240$ fiyata sahip yeni üst seviye akıllı telefonu Xiaomi Mi 4c modelini duyurdu.

Sponsorlu reklam

5 inç 1080p ekrana sahip olan Xiaomi Mi 4c modelinin ekranı, “Sunlight Display” teknolojisi sayesinde oldukça kaliteli görüntü sunuyor ve daha çok optimize edilmiş yenileme hızıyla %10’dan fazla batarya ömrü kazandırıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Gücünü altı çekirdekli Snapdragon 808 işlemci ve iki farklı modelinde 2GB veya 3GB RAM‘den alan Mi 4c modelinde, 3080mAh batarya, 16GB ve 32GB‘lık dahili hafıza seçenekleri bulunuyor.

Sponsorlu reklam

xiaomi-mi-4c-goruntu1

Bunun haricinde 13MP 0.1 saniyeden daha hızlı odaklanabilen (Sony IMX258 veya Samsung S5K3M2) arka kamera, 5MP ön kemara, USB Type-C girişi, Quick Charge 2.0 ile gelen Xiaomi Mi 4c, MIUI 7 OS yüklü olarak geliyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Xiaomi Mi 4c‘nin 2GB RAM ve 16GB dahili hafızaya sahip modelinin fiyatı 204$ olarak ve 3GB RAM ve 32GB dahili hafızaya sahip olan modelinin fiyatı ise 235$ olarak belirlenmiş.

Bu fiyat politikası, çıkardığı rekabetçi ve kaliteli akıllı telefonlarıyla Xiaomi, çok yakında ilk üçe gireceğe benziyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak