Xiaomi geliştirici seçeneklerini açma kapatma

blank

Xiaomi geliştirici seçenekleri nasıl açılır yazısında hem geliştirici seçenekleri açma hem de bu bölümde neler yapılabileceğini anlattık. ROM ve Root işlemlerinde gerekli bir bölüm.

teknik destek

Xiaomi geliştirici seçenekleri nasıl açılır: Telefonun ayarlarına girdikten sonra “Cihazım” / “Tüm özellikler” / “MIUI sürümü” son adıma geldiğinizde bu seçeneğe seri şekilde dokunup çekin (6-7 kes olabilir) ve ayarlar bölümüne geri dönünüz. İşlem doğru şekilde yapıldıysa geliştirici seçeneklerini görmek için “Ek ayarlar” kısmına bakabilirsiniz.

Geliştirici seçenekleri, telefonda özel yetkilere yani izinlere erişebilmenizi sağlayan bir bölümde. Bu yer daha çok cihaza ROM veya ROOT atmada kullanılmakta. Manuel yazılım yüklemede sık sık karşılaşılan bir bölümdür. Daha fazla bilgi için geliştirici seçenekleri nedir konusunu incelemenizi şiddetle öneririz.

Android geliştirici seçenekleri nasıl açılır

Bu bölümde yapacağınız yanlış bir işlemde telefonun açılmaması veya reset atma gibi sorunları doğurabileceğini belirtmek isteriz. Xiaomi yazılım yükleme yazısına bir göz atın istereniz.

Bazı önemli işlemlerde telefonun USB hata ayıklama modunun açık olması gerekiyor. Bölümde çok sayıda seçenekle karşılaşabilirsiniz. Çalışan uygulamaları sınırlama gibi fonksiyonları görebilirsiniz.

Xiaomi, akıllı telefon sektöründe son zamanların hızlı yükselen markalarından biri. 2018′ de yakaladığı başarı onun en iyi markalar listesinde yer almasını sağladı. 2019 Yılı içerisinde de hızla büyüyeceği beklenen markanın ürettiği telefonlarda kullandığı kameralar çok etkiliyici görünüyor.

Xiaomi geliştirici seçeneklerini açma kapatmaXiaomi geliştirici seçenekleri nasıl açılır

Genel geliştirici seçeneklerinde olanlar

  • Uyanık kalmayla alakalı işlem
  • işlemler için veriler
  • USB hata ayıklama modu
  • Sahte konumlar
  • Pencere animasyon ayarları
  • GPU görüntüleyiciyi zorlama
  • Ekran ve işlemci kullanımı izleme
  • Arka plandaki işlemleri kısıtlama

Bilmediğiniz bir ayarı kurcalamamanızı öneririz. Bu modda bulunan bazı seçenekler uzman desteği içerebilir. Android geliştirici seçenekleri açma veya nasıl açılır aramalarında çoğunluk çıkan sonuçlar eski arayüz sürümlerini göstermekte.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!