Xiaomi, İki Kavisli Arch Modeliyle Samsung’un Note Edge’sine Cevap Veriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Güney Koreli üretici Samsung’un bu yılın başlarında bir sürpriz yaparak tanıttığı yeni telefonu Galaxy Note Edge’nin ardından bir çok kullanıcı, kavisli ekran konusunda çekimser davranarak alıp almamak konusunda kararsızdı. Samsung, bunu farkedip kavisli ekranlı yeni telefonunun reklamını arttırmış ve bu olumlu sonuç vermişti. Görünüşe göre bu diğer üreticilerin de ilgisini çekmiş olacak ki, Çin’in büyük üreticilerinden Xiaomi, kavisli ekrana sahip yeni telefonu Xiaomi Arch’a yönelik bilgiler sızdırıldı.

Andronova

Ancak Xiaomi Arch’ın Galaxy Note Edge’den önemli bir farklılığı bulunuyor. Galaxy Note Edge’nin sadece sağ tarafında kavis varken, Xiaomi Arch’ın her iki tarafında da kavis bulunuyor.

Paylaşılan görselde görüldüğü üzere, Xiaomi Arch’ın kavisli kısımlarında uygulamalar, bildirimler ve kontrol amaçlı kullanım imkanı bulunmakta. Bunun yanı sıra, kavisli kenarlarda spor sonuçları veya borsa anlık bilgileri gibi bileşenler de eklenebilecek.

Xiaomi-Arch-2

Görünüşe göre Xiaomi dünyanın ilk çift kavisli telefonuyla ses getirmeye hazırlanıyor. Ancak henüz konsept olan Xiaomi Arch’ın üretimine geçilip geçilmeyeceği halen belirsizliğini koruyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.