Xiaomi iletişim Türkiye temsilcisi kim?

Xiaomi şirketini uzun zamandır Türkiye' de kimin temsil ettiği net bilinmiyordu. Tedarikçi olarak bilinen Evefone firması resmi açıklama ile Türkiye distribütör biziz. Mi müşteri hizmetleri iletişim bilgisi.

Xiaomi müşteri hizmetleri 444 21 18 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 0850 3051923 Xiaomi iletişim ve KVK üzerinden destek veriliyor. iletişim numarası için resmi web adresini ziyaret ediniz. Sitesinde 08′ den akşam 17:30′ a kadar hizmet veriyor diye yer alsa da sizin için arayıp detaylarını öğrendik. Pazar günü akşam 19′ da aradık ve hizmet aldık. Hafta içi dışında Cumartesi dahil hizmet veriyorlar.

Akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi Çin (Pekin) merkezli bir firma. Akıllı telefon pazarının çok genç bir üyesi olmasına rağmen, küresel pazarda çok ciddi rakiplerin ardında 3. sırada yerini almış durumda. Rakiplerine göre düşük fiyat ve maksimum performans sunan Xiaomi Türkiye pazarında da sağlam bir yer edinmiş durumda.

Geniş ürün yelpazesi: 2010 yılından beri hizmet veren Xiaomi firması akıllı telefon ve aksesuarlarının dışında çanta, su ısıtıcı, kulaklık, televizyon, ampul, termos, giyilebilir teknolojik ürünler ve ağ araçları gibi teknolojik ürünlerin yanında ev güvenliği ürünleri de üretiyor.
Ülkemizde akıllı telefon üreticisi olarak tanınan firmanın Türkiye yetkili distribütörü Evefone firması olarak resmilik kazandı. Son dönemlerde Xiaomi firmasının Türkiye’de yetkili bir temsilcisi olmadığı yönünde çıkan haberlere karşılık olarak bir açıklama yapıldı.

Evefone: Uzun yıllardır dünyanın önemli teknolojik ürünlerini Türkiye’ye getiren bir firma olan Evefone’dan yapılan açıklamaya göre, Xiaomi markasının yetkili tek distribütörü Mayıs 2018 yılında Xiaomi firması ile yapılan karşılıklı anlaşma uyarınca Evefone firmasıdır.

Bu bağlamda Evefone firması 2018 sonuna kadar İstanbul’da 2 adet Mi Shop açarak Xiaomi ürünlerini tüketiciler ile buluşturmayı hedefliyor. İlk Mi Shop’un eylül ayı içerisinde Vadi İstanbul’da, ikinci mağazayı da Forum İstanbul’da açmayı hedefleyen Evefone, Türkiye pazarında söz sahibi olacak gibi gözüküyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre 2 yıllık garanti kapsamında ve sonrasında markanın teknik desteğini KVK yürütecek.

Xiaomi iletişim Türkiye temsilcisi kim?

Xiaomi ürünleri

Redmi 6, 6A, Redmi 5, Not 3, Not 5, 5 Plus, Pro, Redmi 3S, Mi Mix, Mix 2, Max 3, Mi A1, 6 Mi, Mi 8, A2, A2 Lite, Mi 5S, 5S Plus,Mi TV 4, Mi TV 3, Mi BOX ve Mi Notebook Air.

Xiaomi iletişim

Xiaomi müşteri hizmetler: Mi iletişim telefon numarası ve e-posta adresleri www.mi.com/en/support/contact resmi web adresinden ulaşabilirsiniz. Genel şikayet etme adresi olarak tercih edebilirsiniz.

Evefone müşteri hizmetleri iletişim numarası: 4442118. Bu numaradan Xiaomi ürünleri için “Redmi, Mi Mix, Not ve TV” şikayetinizi iletebilirsiniz. 


Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 02:58

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir