Xiaomi Mi 10 Pro 2020' ye hazır

Xiaomi Mi 10 Pro özellikleri için bazı iddialar dolaşıyor. Kamera ve hızlı şarj konusunda beklenti büyük gibi görünüyor. Fiyat aralığı ise rakiplerine göre çok uygun olabilir.

Andronova

Çoğu telefon üreticisi hızlı şarj alanında rekabet içerisinde. En dikkat çekenler içerisinde tasarım ve kamera özellikleri ön planda oluyor. Bu yıl sık sık karşımıza birde hızlı şarj özelliği geldi. Xiaomi firmasının çıkarmaya hazırlandığı yeni modeli Xiaomi Mi 10 Pro güçlü donanımıyla rakiplerine göre uygun fiyatlarda satılması bekleniyor. Xiaomi Mi 10 Pro fiyatı gelecek yıl ilk çeyreğinde belli olacak.

Günümüzde standart hale gelen 20W, 30 ve 40W cihazlara birde Xiaomi Mi 10 Pro 66W ile katılıyor. Söylentilere göre tam dolum 35 dakikada olacakmış. Bir diğer bilgi ise kablosuz şarj 50W olduğu yönünde.

Xiaomi, hızlı şarj konusunda Huawei ile önemli rekabette diyabiliriz. Her ne kadar Huawei’ nin gölgesinde kalır gibi konuşmalar olsa da, Xiaomi’ nin çıkardığı modeller gerçekten çok güçlü ve rakiplerine göre çok ucuz diyebiliriz.

Xiaomi Mi 10 Pro çıkış tarihi için 2020 ikinci ay dense de, bu daha önceki modellerin çıkışına bakılarak tahmin edildiğini belirtelim.

Geçtiğimiz ay ortaya atılan 5G uyumlu iki Xiaomi model için söylentiler devam ediyor. Yeni Xiaomi’ nin Mi 10 olacağı iddia ediliyor. RAM’ i LPDDR5 ve ekranda ya 90 Hz ya da 120 Hz ile gelebilir. Kamera özelliklerinde ise 108 MP yer alabilir.

Xiaomi Mi 10 Pro 2020' ye hazır

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın