Xiaomi Mi 10T Pro fiyatı ve Lite özellikleri

Xiaomi için yeni üç model satışa çıkmaya hazırlanıyor. Mi 10T, Pro ve Lite hakkında bazı gelişmeler var birinin fiyatı ise nasıl bir telefon olacağını gösteriyor.

Andronova

Yakınlarda Xiaomi’ nin 3 modeli hakkında bazı bilgiler gündemde yer alıyor. Bunlaran birinin fiyatı ve bir diğerinin ise özellikleri konuşuluyor.

Yakında tanıtımı beklenilen Xiaomi’nin yeni modelleri Mi 10T ve Pro için henüz netleşmeyen tarafları var. Örnek model numarası ve bazı kısımları belirsiz. Ama Xiaomi Mi 10T Pro fiyatı €699 olacağı söyleniyor.

Bir başka bilgi ise Xiaomi Mi 10T Lite özellikleri oldu. FCC veri tabanında listelenmiş hali olarak bir numara yer alıyor ama iddia olarak geçiyor. Belki model isminde de değişim görülebilir. Pil konusunda da 4720 mAh olacağı kesin gözüyle bakılıyor. Çoğunlukla netleşmeyen model için işlemci Snap.865, ekran Hz 144, ana kameranın 108 MP ve pil 5000 mAh olacağı söylenmekte.

Az da olsa bu Xiaomi Mi 10T özelliklerine baktığımızda ucuz olmayacağı anlaşılıyor.

Xiaomi Mi 10T Pro fiyatı ve Lite özellikleri

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın