Xiaomi Mi 8 Lite 8 GB fiyatı ne olur

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Xiaomi' den yeni Mi 8 Lite modeli 8 GB RAM' le geliyor. Özellikleri büyük ihtimal çok farklı olmayacak yeni telefon alternatif model olarak satışa çıkacak.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Fiyatları yükselen telefonlara alternatif olarak güçlü donanıma sahip Xiaomi, yeni bir modeli çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni Xiaomi Mi 8 Lite görüntülendi.

8 GB’ lık yeni Mi 8 Lite Tenaa üzerinden görüntülendi. Yeni model büyük ihtimal renk ve RAM tarafında değişimle gelecek.

Xiaomi, Ekim’ in ilk haftasında Mi 8 Pro ve Lite modellerinin lansmanını yapmıştı. Kısa sürede birde 8GB modeli gündeme düştü.

Xiaomi Mi 8 Lite 8 GB geliyor!

Xiaomi Mi 8 Lite 8 GB fiyatı ne olur

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Xiaomi Mi 8 Lite özelliklerine şöyle bir bakalım; 660 Snap. işlemci, 512 Adreno GPU, kamera 24 MP, RAM 8 ve depolama tarafında 128 GB olması bekleniyor.

Görüntülen renk ise çerçevesi turuncu, arka kısmı ve ön kısmı siyah kapak olarak görüntülandi. Batarya ise biraz daha iyi olabilir.

Xiaomi Mi 8 Lite fiyatı uygun olmasıyla ön plandaydı. Çin fiyatı 175 Euro’ dan başlıyor. Bakalım Xiaomi Mi 8 Lite 8GB RAM fiyatı uygun olacak mı?

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir