Kalp Ritmi Ölçerli Xiaomi Mi Band 1S Şok Fiyata Satışta

media 12466

Çin’in Apple’ı olarak adlandırılan ve son dönemde çıkardığı akıllı telefon modelleri ve yaptığı satış rakamlarıyla rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen Xiaomi, yeni kalp ritmi ölçerli akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 1S modelini şok edici bir fiyatla satışa sundu.

Andronova

Bir önceki Mi Band akıllı bilekliğinden tam 6 milyon adet satan Xiaomi, yeni modeliyle bu satış rakamlarını katlamayı hedefliyor. Kalp ritmi ölçer ile gelen Xiaomi Mi Band 1S modeli, arama bildirimleri, spor aktivileri takibi, uyku kalitesi izleme, alarm ve telefonu şifresiz açma gibi özellikleriyle geliyor.

xiaomi-mi-band-1s-goruntu1

Bir akıllı bileklikten isteyebileceğiniz tüm özelliklere sahip olan Xiaomi Mi Band 1s akıllı bileklik tam 30 günlük batarya ömrü sunuyor ve sadece 5.5 gram ağırlığında. Daha da ilginç olanı ise, Mi Band 1s‘in bunca özelliğine karşılık sadece ama sadece 24.89$‘dan satışa sunulması.

xiaomi-mi-band-1s-goruntu2

Kalp ritmi ölçme özelliğine de sahip ve Android ile iOS işletim sistemlerine uyumlu Xiaomi Mi Band 1S akıllı bilekliği şimdi popüler alışveriş sitesi Gearbest aracılığıyla satın almak için buradan gearbest.com/smart-wristband/pp_263275.html?utm_source=andronova&utm_medium=xiaomi-mi-band-1s  ualaşabilirsiniz.

Not: Ürün şuanda ön sipariş olarak satılmakta ve teslimatlar 8 Aralık 2015 tarihinden itibaren yapılacaktır. Türkiye’ye 100$’a kadar olan alımlarda herhangi bir sorun çıkmamaktadır.

Ayrıca aşağıda Mi Band 1s inceleme videosunu da izleyebilirsiniz.

www.youtube.com/embed/w8HjeKIP22w

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın