Xiaomi Mi Band İçin Google Fit Desteği Geldi

blank

Xiaomi’nin fitness kayıt edicilere rakip olarak çıkardığı Mi Band performansıyla göz dolduruyor.

teknik destek

Yurt dışı satış fiyatı sadece 15$ olan Xiaomi Mi Band, Türkiye’de yaklaşık 75TL’ye alınabiliyor.

Rakiplerine göre çok daha ucuz olan Mi Band’la günlük – haftalık – aylık olarak attığınız adım sayısını takip edebilir, uyku verimliliğinizi ölçebilirsiniz. Ayrıca Mi Band anatomik özelliklerinize göre kabaca ne kadar kalori yaktığınızı da ölçüyor. Cep telefonunuza çağrı ya da mesaj geldiğinde titreyerek sizi uyaran Mi Band çok sıkı kullanıcılar için bile tek şarjda 30 günlük pil ömrü sunuyor.

Mi Band usb ile şarj edilebiliyor. Turuncu – Pembe – Mavi – Yeşil – Siyah renklerde gelen Mi Band lP67 sertifikasıyla birlikte sunuluyor Yani toza ve suya karşı dayanıklı. (Yine de havuzda yüzmenizi tavsiye etmem ancak gönül rahatlığıyla duş alabilirsiniz)

mi-band
Xiaomi Mi Band İçin Google Fit Desteği Geldi

Mi Band’la klasikleşmiş fitness takipçilerinde olduğu gibi günlük adım limiti belirleyerek hedefinize ulaştığınızda titreşim almanız mümkün. Ayrıca sabah kalkarken sesli alarmla uyanmak istemezseniz Mi Band’ınızın alarmı sizi titreyerek uyandırabiliyor. (“Akıllı alarm” sistemini kullanıcısına tanıştıran Mi Band “akıllı alarm”‘ı seçtiğiniz takdirde uyanmak istediğiniz hedef dakikadan 30 dakika öncesinden uyku veriminizi detaylıca ölçerek uykunuzun en hafif olduğu anda titreyerek sizi uyandırmaya çalışıyor)

Hem ucuz hem de oldukça işlevsel olan Band’a bir de güncelleme geldi artık Google Fit hesabıyla eşzamanlanabiliyor. Mi Band’ın yaratıcıları kullanıcıların ihtiyaçlarına önem verdiklerini söylüyorlar ve Mi Band’ın kendi uygulaması üzerinden merkeze iletilen bütün istekleri değerlendirmeye çalıştıkları biliniyor.

Bu ara bir fitness takipçisi almayı düşünen ancak hem büyük beklentiler içinde olmayan hem de ciddi bir bütçe ayıramayan tüm okurlara Mi Band’ı kullanan biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca, Mi Band hem Android hem de IOS uyumlu.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!