Xiaomi Mi Note’un İçi Dışına Çıktı [Donanım İncelemesi]

Xiaomi’nin geçtiğimiz günlerde basın açıklamasında duyurduğu iki harika telefonu Xiaomi Mi Note ve Mi Note Pro, üst segment cihazlar arasında parıldayan bir yıldız olarak yerini aldı ve bir çok kişi tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Andronova

5.7 inçlik bu canavarların donanımları da beklenti seviyesinin boş olmadığını gösteriyor. Ülkemizde de satılıp satılmayacağı henüz belli olmasa da, büyük ihtimalle Türkiye pazarına da gireceği düşünülen Xiaomi’nin başarılı bir iş çıkardığı kesin. Full HD 1080p (1920 x 1080) ekranı, 3GB RAM ve Qualcomm’un Snapdragon 810 quad-core işlemcisiyle Mi Note, quadHD (2560 x 1440) ekranı, 4GB RAM ve 64-bit’lik Snapdragon 810 octa-core işlemcisiyle Mi Note Pro’nun gerçek bir performans makinesi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Peki bu canavarın hiç içini merak ettiniz mi?

Aşağıdaki Xiaomi Mi Note’un içinin dışına çıkarıldığı resimleri inceleyebilirsiniz:

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.