Xiaomi Mi TV Box S kurulumu videosu

Xiaomi Mi TV Box S, Android TV Box cihazlarının içinde bize göre en iyilerinden biridir. Tabi fiyat aralığına baktığımızda çok kaliteli diyebiliriz. Arayüzü birebir Android Smart TV ile aynıdır. Eski televizyonları yeni bir arayüze ve özelliğe kavuşturmak için kesinlikle önerilir.

İnternet bağlantısına sahip olan ev ve işyerlerinde çoğunlukla sorunsuz kullanılacak bir cihaz. Uygulama kurma ve yazılım güncelleme desteği için şu ana kadar problem çıkarmadan desteği sunulmuştur.

Mi TV Box S kurulumu, basit bir arayüze sahip olduğu gibi kolay bir kurulumla karşılaşacaksınız. Burada önemli olan Google Play Store uygulamasında kullanılacak Gmail hesabınızı eklemeniz ve ekli olan e-posta hesabınıza erişiminiz olması. Gerisi onay ve ileri olarak sonuçlanmakta.

Cihazla ilgili yazılım tarafında alınan hatalarda sıfırlama işlemi için gerekli detayları hem sitemizde hem videolarımızda bulacaksınız.

Fiyat olarak eskiden daha uygundu ama ara ara A101 veya Bim gibi mağazalarda uygun fiyatlarla satışa çıkıyor. Normal ücreti bize göre alınabilir gibi duruyor. Yani yeni bir televizyon almak yerine bu ücretler ödenebilir.

Çin' den getirsek daha hesaplı olur mu?

Eskiden çok hesaplı oluyordu ama şimdilerde alınan vergi ve doların yükselmesinden dolayı pek cazip olmuyor. Ara ara aliexpress sitesinde kampanyalı satışla karşılaşılabiliyor. Burada dikkat edilecek husus kargo yani nakliye için bir ücret alınıp alınmayacağı.