Xiaomi, Sadece 45 Saniye İçinde Tam 200.000 Adet M2S Akıllı Telefonu Sattı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi’nin kaydına göre, stoklarında bulunan 200.000 adet Xiaomi M2S akıllı telefonlarının tamamı sadece 45 saniye içerisinde tükendi. Evet, yanlış okumadınız: Sadece 45 saniyede! Xiaomi M2S, oldukça güçlü özelliklerle geliyor. Bunlardan öne çıkanlar şu şekilde: 1.7GHz dört çekirdekli Snapdragon 600 işlemci, 2GB RAM ve 4.3 inçlik 720p çözünürlüğünde ekran. Cihazın 16GB’lık versiyonu 8 megapiksellik bir kameraya sahipken, 32GB’lık versiyonu güncellenmiş 13 megapiksellik bir kamerayla geliyor.

teknik destek

Xiaomi’nin iddiasına göre, bu cihaz Galaxy S4’ten bile daha hızlı (S4’ün Amerikan versiyonuyla aynı işlemciye sahip olmasına rağmen). Xiaomi’nin dediğine göre, M2S Antutu’da 25.913’lük bir skor elde ederek S4’ün 25.446’lık skorunu az bir farkla geçiyor. Bu etkileyici iddia, M2S’in daha düşük bir çözünürlüğe sahip olduğu düşünüldüğünde, inanılırlığını arttırıyor; fakat yine de tamamen gerçek olup olmadığını görmek ilginç olacaktır. Bu kadar güzel teknik özelliklerin yanında Xiaomi’nin cihazın peynir ekmek gibi kapışılmasını sağlaması için ihtiyacı olan tek şey güzel bir fiyat ve bunu da başarmışlar. M2S’in 16GB’lık versiyonu 1999 yuandan (323.45 dolar) satılırken, 32GB’lık modeli 2299 yuanlık (372.25 dolar) bir fiyata sahip.

Bu kadar harika fiyatlarla bu telefonun bu kadar hızlı ve çok satılmasına şaşırmamak gerek; fakat bunun üzücü yanı, Xiaomi M2S’i büyük ihtimalle Asya dışında hiçbir zaman göremeyecek olma ihtimalimizin yüksekliği. Siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer Xiaomi M2S ülkemizde satışa sunulsaydı almayı düşünür müydünüz?

Kaynak: Android Authority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın