Xiaomi Türkiye distribütörü yetkili servisi kim

blank

Xiaomi Türkiye distribütörü kim ve Xiaomi yetkili servisi Türkiye' de neresi bakıyor? Teknik servis ağı İzmir, Adana, İstanbul, Bursa ve Ankara' da yer alıyor. Telefon numarası!

teknik destek

Xiaomi teknik servisi ya da yetkili servisi telefon numarası olarak ulaşabileceğiniz KVK ve 0850 3051923 hattı. Şirketin bazı servislerle anlaşması bulunduğundan çok sayıda ilde servis desteği bulunuyor.

Xiaomi, 2010 yılında Çin’ de kurularak 2018′ de ülke borsasında yerini aldı. Akıllı cihazlar ve donanımlarına sahip olan internet şirketi Xiaomi için en büyükler içerisinde 4. olarak anılmakta.

Xiaomi, son bir kaç yıldır gerçekten çok güzel modellerle önemli satış rakamlarına ulaştı. Heleki 2018 raporunda ilk 5′ de yerini aldı. Xiaomi Türkiye pazarında ise bir belirsizliği vardı. Nedeni distribütör belirsizliğinden. Malum satış sonrası destek çok önemli. 2017 – 2018 Arasında distribütör söylentileri resmi açıklamalarla açıklığa kavuştuktan sonra hızla talep artmaya başladı.

Xiaomi distribütörü, Evofone basın açıklamsıyla resmen tek yetkili olduğunu duyurdu. Ama resmi mi sitesinde hala  uluslararası kısmında Türkiye desteğini göremiyoruz. Garanti desteği olarak ise Asya pazarında Türkiye bilgisi yer alıyor.

Xiaomi satış mağazaları

Resmi bilinen Evofone’ nin İstanbul’ da birden fazla mağazası var. Diğer illerde net olmamakla birlikte Xiaomi bayi olarak çok sayıda yer olabilir. Bunlar hakkında net bilgileri verdiğimiz telefon numarasından öğrenebilirsiniz.

Garanti sorgulaması aynı numaradan ve imei içinde mi.com/global/verify/#/en/tab/imei sayfasından yapabilirsiniz.

Xiaomi distribütörü, diğer çok sayıda markanında satışlarını yapmakta. Yani diğer markalarında ithalatını yapmaktadır. 

Xiaomi yetkili servisi Türkiye

Xiaomi yetkili servisi Türkiye

Etiler ve Kadıköy, Kızılay Ankara yetkili servisi, Çankaya İzmir yetkili servisi, Adana ve Bursa teknik servisleri Xiaomi için bulunmakta. Geçmişe baktıldığında önemli sayıda bir servis ağına sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

Mi, Xiaomi Türkiye için Genpa ile anlaştı. Türkiye yetkili servisi olarak çoğu cihazlara servis garanti hizmeti verecek. İsteyen aynı zamanda Evofone ile iletişime geçebilir.

Türkiye Xiaomi yetkili servis telefon numarası 212 359 03 59 olarak tüm iller için geçerlidir. Çağrıyı karşılayan anlaşmalı çağrı merkezi tüm şehirler için kayıt işlemini almakta. Arızalı telefonu nereye göndermeniz gerektiğinin bilgisini ve hangi kargoyla anlaşmalaı olduğunu size söyleyecekler. Bundan dolayı kesinlikle müşteri hizmetleri aranmadan ürün gönderilmesin.

Xiaomi Türkiye distribütörü yetkili servisi kim


Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 03:02

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!