Xiaomi’den İkinci Snapdragon 810’lu Mi Note Plus Geliyor!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Ocak ayının ortasında resmi olarak tanıtılan Xiaomi Mi Note ve Mi Note Pro‘nun ardından işlerim iyi gittiği Çinli üretici Xiaomi, Snapdragon 810 ve 4GB RAM’e sahip harika telefonu Mi Note Pro’nun kardeşi Xiaomi Mi Note, satışa çıkarılmasından sadece üç dakika içerisinde tükenmişti. 2014 yılındaki satış rakamlarıyla Çin’de Apple’ı geçen Xiaomi’den, şimdi de Snapdragon 810 yongasını kullanan Mi Note Plus isimli yeni bir akıllı telefon geliyor.

Teknoloji destek

Geekbench testlerinde ortaya çıkan Mi Note Plus’ın, şekiz çekirdekli Snapdragon 810 işlemcisinin, 4GB RAM, 13MP arka kamera, 1440×2560 piksel ekrana sahip olduğu görülüyor. Android 5.0 Lollipop ile gelecek olan Mi Note Plus’ın, diğer kardeşleri Mi Note ve Mi Note Pro gibi sadece Çin’de satılacak olması oldukça üzücü.

Mi-Note-Plus-test

Mi Note Pro ile aşağı yukarı aynı fiyatlarda olması beklenen Mi Note Plus’ın 530$’lık fiyat etiketiyle sunulması bekleniyor. Fiyat ve performans açısında rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen Xiaomi’nin Avrupa pazarına açılmak için çalışmalar ise kapalı kapılar ardından devam ediyor.

Mi-Note-Plus-test2

Teknoloji destek
Bu makaleyi paylaş
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir