Xperia M2 için Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Bir süredir giriş ve orta düzey modeller için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini dağıtan Sony, güncellenen cihazlar listesine Xperia M2’yi de ekledi. Sony’nin şubat ayında Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemiyle duyurduğu orta seviye akıllı telefon için Android 4.4.2 güncellemesi OTA ve Sony PC Companion üzerinden kullanıcılarla buluşuyor. Tayland, Singapur, Fransa, İrlanda, İsrail ve Rusya’da Xpreia M2’nin LTE sürümüyle buluşan 18.3.C.0.37 yapı numaralı güncellemenin önümüzdeki günlerde telefonun 3G ve çift SIM kartlı modelleri için de yayınlanması bekleniyor.

Daha sezgisel ve özelleştirilebilir durum çubuğu ve hızlı ayalar, durum çubuğunda beyaz simgeler, kilit ve ana ekranda Sony PlayStation 4′e benzer animasyon ve canlı duvar katları, Sony’nin cihazlarda yer verdiği yerleşik uygulamaların (Mesajlaşma, MyXperia, Smart Connect, Small apps, TrackID, TrackID TV, Sony Select ve Smart Social Camera) son sürüme yükseltilmesi, WALKMAN, Album ve Movies medya uygulamalarında güncellemeler, daha hızlı ve geliştirilen arayüz ve daha hızlı dosya indirme güncelleme kapsamında yer alan yenilikler oldu.

Xperia M2 için Android 4.4.2 güncellemesi ülkemiz kullanıcıları için henüz başlamış değil. Güncelleme başladığı takdirde gerekli duyuruyu yine yapacağız.

1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir