Xperia S için Android 4.1.2 Güncellemesi Haziran Ayına Sarkabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi büyük bir sabırsızlık içerisinde bekleyen Xperia S kullanıcılarında hayal kırıklığı yaratabilecek bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda sizlere duyurduğumuz buradaki haberde, Xperia S için Android 4.1.2 (6.2.B.0.200) sürümlü yazılımın final versiyonunun hazır olduğu ve güncellemenin mayıs sonuna kadar dağıtımına başlanacağı bildiriliyordu.

Andronova

Sony Mobile Rusya çalışanlarından Dmitry Lazarev, Twitter’dan güncellemenin haziran ayının ikinci yarısında başlayacağını duyurdu. Final sürümü hazır olan güncelleme için neden bir süre daha bekleneceğine ilişkin herhangi bir açıklamaya yer verilmemiş.

Android 4.1.2 güncellemesini uzun süredir bekleyen Xperia S kullanıcıları için dileriz herhangi bir gecikme yaşanmaz ve telefon sahipleri en geç ay sonuna kadar yeni yazılımı telefonlarında tecrübe edebilirler.

Xperia S’in teknik özelliklerini hatırlayacak olursak; 4.3-iç boyutunda HD çözünürlüklü LCD ekran, 32GB dahili depolama birimi, 1GB RAM, 12MP çözünürlüklü arka kamera, 1.5GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Qualcomm MSM8269 ve Adreno 220 yonga seti, 1.750mAh kapasiteli batarya.

media 2985

kaynak: Xperiablog

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın