Xperia S için Android 4.1.2 Güncellemesi Resmen Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xperia S kullanıcıları nihayet memnun olacakları bir haber ile karşı karşıya. Kısa süre önce Sony Mobile Rusya tarafından ertelendiğine dair bazı iddialar gündemde yer bulmuş olsa da, Xperia S için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi resmen başladı.

teknik destek

MWC 2012 etkinliğinde resmiyete kavuşan telefon Android 4.0 sonrası en kapsamlı güncelleme neticesinde birçok yeniliğe sahip oluyor. OTA üzerinde ilk olarak Fransa’da dağıtımına başlanan güncelleme ile kamera noktasında sağlanan iyileştirmeler, pil verimliliğini artıran ve ilk olarak Xperia Z’de karşımıza çıkan Stamina modu, ses ayarlarında daha iyi bir deneyim sunulması adına Clear Audio+, Google Now, Xperia Z tabanlı widget’ların yer alması bekleniyor.

media 2984

Project Butter kapsamında daha hızlı ve akıcı bir arayüze sahip olacak telefona aynı zamanda Sony’nin yeni medya uygulamaları “Walkman, Albüm ve Filmler” de eşlik edecek. Arabirimde daha fazla kişiselleştirmenin yer aldığı güncellemenin önümüzdeki günlerde Avrupa genelinde yaygınlık göstermesi bekleniyor.

Telefonunuzun Ayarlar-Telefon Hakkında-Sitem Güncellemeleri sekmesinde güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

kaynak: XperiaBlog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın