Xperia Tablet Z Wi-Fi için Android 4.3 Güncellemesi Başladı!

blank

Üst ve ort seviye cihazları için aralık ayı içerisinde Android 4.3 güncellemesini başlatan Sony, bir süre önce bu cihazlara Xperia Tablet Z‘nin LTE sürümüne de eklemişti. Japon üretici şimdi de ülkemizde satışa sunulan tabletin SGP311/SGP312 kod numaralı Wi-Fi modeli için Android 4.3 güncellemesini kullanıcılarla buluşturmaya başladı.

teknik destek

10.4.B.0.577 yapı numarasına sahip güncelleme ile XperiaZ 1’de yer alan yeni bir başlatıcıya kavuşan tablette ayrıca Project Butter kapsamında daha hızlı ve pürüzsüz bir arayüz deneyimi, artırılan grafik performansı, Sony Akıllı Sosyal kamera, ‘Xperia Tema’ desteği, geliştirilen STAMINA modu, Sony’nin yerleşik uygulamalarında performans geliştirmeleri ve “Kısıtlı Profiller” oluşturma 792.9MB’lık güncelleme paketinde yer alan yenilikler oldu.

Güncelleştirme PC Companion veya SUS (Sony Update Service) ile yüklenebilir durumda. Android 4.3 güncellemesini tablet kullanıcıları OTA yoluyla indiremeyecek.

Android 4.3 sonrası tablet kullanıcıları bu defa Android 4.4 güncellemesini bekleyecek.

Xperia-Tablet-Z-Wi-Fi_Android-4.3_3-640x400

kaynak: XpeiaBlog

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!