Xperia T/TX/V için Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Başladı!

Geçtiğimiz günlerde Xperia SP için Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini başlatan Sony, Xperia SP’nin ardından 2012 yılı IFA Berlin etkinliğinde duyurduğu Xperia T, Xperia TX ve Xperia V için de Android 4.3 güncellemesini başlattı. OTA ve Sony PC Companion üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme dünyanın birçok noktasında kullanıcılara ulaşmaya başladı. Söz konusu güncellemenin tüm telefon sahiplerine ulaşması ise bir iki haftayı bulacaktır.

Andronova

9.2.A.0.295 firmware numarasına sahip Andrid 4.3 güncellemesiyle telefonlara sunulan yenilikler, Project Butter kapsamında daha hızlı bir arayüz deneyimi, geliştirilen grafik performansı, Sony’nin yerleşik uygulamalarında performans geliştirmeleri, Sony bulut depolama servisiyle entegre olabililen medya uygulamalar WALKMAN, Albums ve Video, “Xperia Temalar” ile kullanıcı arayüzüne özgü temalar ve temel arayüz paketleri, güvenlik iyileştirmeleri ve daha iyi pil ömrü için yenilenen STAMINA modu.

Ayalar-Telefon Hakkında menüsünden güncelleme kontrolü yaparak Android 4.3′ün size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Xperia T, Xperia TX, Xperia ZR ve Xperia V modellerinin Android 4.4 güncellemesi için soruşturma kapsamına alındığını hatırlatalım. Japon üretici söz konusu modeller için Android 4.4 güncellemesinin sorunsuz çalışıp çalışmadığı test edecek ve stratejisini buna göre belirleyecek.

Xperia-T-9.2.A.0.295-firmware

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.