Xperia XZ / X Performence Android 7.0 ne zaman gelecek

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Sony, cep telefonu ve tabletler için Android 7.0 sürüm güncelleme tarihlerini açıkladı. Xperia XZ / X Performence, Xperia X Compact, Xperia Z4 / Z5, Xperia Z3+, Xperia XA / Ultra Android 7.0 hangi cihazlar alacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

SonyXperia XZ ve Xperia X Performence, Xperia X, Xperia X Compact, Xperia Z5, Xperia Z3+ ve Xperia Z4 Tablet modelleri için Android 7.0 güncellemesini yayınlıyor. Android 7.0 hangi cihazlara gelecek?

Xperia XZ / X Performence Android 7.0 ne zaman gelecek

Sony, Xperia modelleri için Android 7.0 güncellemesini Ekim 2016 itibariyle hızlı bir şekilde başlatıyor. Sony ilk olarak Xperia XZ ve Xperia X Performence modelleri için Android 7.0 Nougat sürümünü yayınlayacak.

Çoğu mobil üreticileri Android 7.0 Nougat sürüm çalışmalarını tamamladı. Bunlardan Sony, gelecek ay Android 7.0 güncellemesini dağıtacak. 

Sony, Android 7.0 güncellemesini ilk etapta Xperia XZ ve Xperia X Performence modelleri için çıkaracak. Sonrasında Xperia X ve Xperia X Compact kullanıcılarını sevindirecek. Bu cihazlara Kasım gibi yayınlayacak. Daha sonra Xperia Z5, Xperia Z3+ ve Xperia Z4 tablet  gibi modellere Aralık ayı gibi dağıtmış olacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Sony, 2017 yılında Xperia XA ve Xperia XA Ultra modelleri için Android 7.0 güncellemesini yayınlaması bekleniyor. Sonrasında Xperia M4 Aqua / Xperia M5Xperia C4 ve Xperia C5 Ultra modelleri için Android 7.0 güncellemesi başlatacak. Güncelleme 2017 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Sony Xperia Android 7.0 hangi cihazlar alacak?

Xperia XZ / X Performence Android 7.0 ne zaman gelecek


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 11:48

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak